Blizzcon 2018'den müthiş haber, efsane oyun "Destiny 2" Bedava oldu! Yapılan açıklamada 18 Kasım 2018 tarihine kadar Battle.net hesabı açan ya da hali hazırda Battle.net hesabı olan herkese Destiny 2 bedava olarak verilecek.

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2018/11/destiny-2-22590870.jpg

Bungie tarafından geliştirilen Destiny 2, ilk çıktığı 6 Eylül 2017'den bu yana üstüne çok katarak başarılı bir yol izledi. PlayStation Plus kullanıcılarının ücretsiz olarak oynadığı Destiny 2, Battle.net platformu üzerinden satılıyordu. Bugün başlayan kampanya ile beraber Destiny 2'nin PC sürümü 18 Kasım 2018'e kadar Battle.net hesabına giriş yapan herkese hediye olarak verilecek.

Destiny 2 Ücretsiz Olarak Nasıl Alınır?

Eğer bir Battle.net hesabına sahip değilseniz ilk olarak yapmanız gereken hemen bir Battle.net hesabı oluşturmak. Hesabınızı oluşturduktan sonra "My Gift" kısmına girerek "Claim" butonuna tıklayın. Son olarak hediyenizi yani Destiny 2'yi alabilmek için SMS onayı gerekiyor. Ekranın üst kısımında bu uyarıyı göreceksiniz. Bu uyarıya tıklayarak SMS onay işlemlerini gerçekleştirin. Artık sizde Destiny 2'nin tam sürümüne sahipsiniz!

Efsane Oyun Destiny 2 Bedava Oldu!
5 TOPLAM 3 OY
ÖNE ÇIKANLAR
    YORUMLAR (0)
    Yorum Yaz...