Android platformu oyun deneyimlerini yaşatmada sunduğu özel grafiklerle ön plana çıkmayı başlamış durumda. Her geçen dönemde gelişen akıllı telefon özellikleriyle beraber büyük ekranlar da kaliteli oyunları bulabilmeyi mümkün kılar özelliğe sahip.

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2019/01/ark-15787904.jpg

Özel olarak geliştirilen grafiğe sahip olan oyunlar, dünya çapında en çok tercih edilen popüler oyunlar konumundalar. Android telefon sahiplerinin severek tercih ettiği seçeneklerin başında gelen tüm oyunların farkını oynarken yaşayabilmek mümkün durumda.

Android En İyi Grafiğe Sahip Oyunlar Neler?

ARK: Survival Evolved

Hayatta kalma konseptine sahip olan tek oyunculu ve online oyunlardan birisi olan ARK, yüksek grafikleriyle beraber mobil oyuncuların en iyi tercihleri arasında yer alıyor.

Gods of Rome

Gameloft tarafından yayınlanan Gods of Rome, ilk olarak 2015 yılında piyasaya sürülmüştü. HD görüntü çözünürlüğüyle beraber etkili grafikler eşliğinde dövüş yapılabiliyor.

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2019/01/gods-of-rome-screenshot-3-54097282.jpg

Hitman: Sniper

Keskin nişancı oyunu konseptiyle tasarlanan Hitman: Sniper, kategorisinin diğer oyunlarından grafikleriyle ayrılıyor.

Asphalt 9: Legends

Mobilde yarış oyunu denildiğinde akla ilk gelen seçenek olan Asphalt, serinin yeni oyunu Legends ile birlikte benzersiz grafikleriyle fark yaratmayı başarıyor. Her zaman keyifli yarış oyunu deneyimini mobilde yaşamak isteyenler için sunulan en iyi tercihlerden birisidir.

Assassin's Creed Pirates

Kült haline gelen Assassin's Creed serisinde Pirates oyunuyla beraber yeni denizlere yelken açılıyor. Fark yaratan grafikleri oynanışa değer katan en önemli özelliklerden birisi olduğu gibi son derece ayrıcalıklı seçenekleri de bir araya getiriyor.

En İyi Grafiklere Sahip Android Oyunları
5 TOPLAM 1 OY
ÖNE ÇIKANLAR
    YORUMLAR (0)
    Yorum Yaz...