Şampiyonluk Ligi takımlarından Team AURORA'da isim değişikliğine gidildi. Doğuş Üniversitesi ile anlaşan ekip, ligde bundan böyle Doğuş Üniversitesi AURORA adıyla mücadele edecek.

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2018/06/team-aurora-nin-yeni-ismi-dogus-universitesi-aurora-oldu-1-55100856.jpg

Artık e-sporun önlenemez yükselişi büyük şirketler ve yatırımcıların yanı sıra, üniversiteleri de harekete geçirmiş durumda. Geçtiğimiz yıl Bahçeşehir Üniversitesi ile SuperMassive önemli bir anlaşmaya imza atmış, sponsorluk parası ve logonun değişmesinin yanı sıra vizyon kokan bir sözleşme yapmıştı. Profesyonel oyuncuların eğitimlerini arka planda bırakma sorunu, üniversitenin yaptığı atılım sayesinde azaltılmaya çalışılmıştı.

Bir büyük anlaşma da şimdi Doğuş Üniversitesi ve AURORA arasında gerçekleşti. League of Legends kontrat veritabanında yapılan güncellemeye göre takım 2018 yaz mevsimi boyunca Doğuş Üniversitesi AURORA adıyla boy gösterecek. Takımın güncel kadrosu ise Hioss, Wisdom, Naru, Rain ve Rogu'dan oluşuyor.

Team AURORA'nın Yeni İsmi Doğuş Üniversitesi AURORA Oldu
4.4 TOPLAM 5 OY
ÖNE ÇIKANLAR
    YORUMLAR (0)
    Yorum Yaz...