SIM kartta yer alan kişilerin rehbere aktarımı yaşanan telefon değişimlerinde son derece büyük öneme sahiptir.

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2019/01/sim-68520928.jpg

Eski telefonda numaraların kalması durumunda tek tek kayıt işlemiyle uğraşmak son derece zorlayıcı hale gelebilmektedir. SIM kart hafızasına kaydedilen kişiler rehbere kısa süre içerisinde aktarılabilir durumda olurlar. Yeni Iphone kullanıcıları için aktarım işleminin her zaman kısa süre içerisinde gerçekleştirilebilir durumda olmasıyla beraber fark yaratan sonuçların alınması avantajı elde edilir.

Eski telefonlarda numaraların kalması zorunluluğunun kolaylıkla önüne geçilebilir durumda olmasıyla beraber fark yaratan sonuçlara erişimin sağlanması mümkün hale gelir.

Iphone SIM Kart Kişilerini Rehbere Aktarma İşlemi Nasıl Yapılır?

SIM karta kaydedilmiş olan kişilerin rehbere aktarımını sağlamak son derece basit bir işlem olarak tamamlanabilir özelliğe sahiptir.

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2019/01/iphone-69725337.jpg

1-Telefona SIM kart takılır

2-Ayarlar açılır

3-Kişiler ekranı açılır

4- SIM’deki Kişileri Aktar seçilerek işlemin tamamlanması için beklenir

Iphone SIM kart üzerinden kolaylıkla aktarım yapılabilmesine sağladığı olanak sayesinde her zaman aktif olarak fark yaratan sonuçların bulunmasını sağlar. Rehberi aktarma işlemi, SIM kartında bulunan kişilerin sayısına göre belirlenir. Ortalama olarak 1-2 dakikalık süre içerisinde rehberden aktarımın sağlanmasıyla beraber işlem gerçekleştirilmiş olur.

SIM kart aktarımı otomatik olarak yapıldığından dolayı işlem aşamasında herhangi bir ekstra işlemin yapılmasına gerek yoktur. Belirli süre boyunca beklenmesinin ardından kolaylıkla taşımanın yapıldığı Iphone cihazında rehberin ekranda görülmesi mümkün hale gelir.

iPhone SIM Kart Kişileri Rehbere Nasıl Aktarılır?
5 TOPLAM 1 OY
ÖNE ÇIKANLAR
    YORUMLAR (0)
    Yorum Yaz...