Steam platformu, ücretsiz oyun seçeneklerini aktif olarak sunmaya devam ediyor. Birbirinden farklı kategorilerde yer alan oyunlara yönelik olarak ücretsiz hizmetlerin sunuluyor olmasıyla, oyun severlerin aradıklarını bulabilmeleri sağlanıyordu. Son olarak Humble Bundle ücretsiz olarak sunuldu. 31 TL fiyat etiketine sahip olan oyun Lego The Hobbit Humble Bundle özel sürprizle ücretsiz hale getirildi.

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2018/12/1544734257-252419-1544734319-noticia-normal-2992399.jpg

Geliştirmesi Warner Bros tarafından yapılan Lego The Hobbit Humble Bundle, bir süre boyunca ücretsiz olacak. Sonrasında 31 TL fiyatıyla Steam üzerinden tekrar satılmaya devam edecek. Farklı konsepte sahip oyun arayışında olanlar için mevcut fırsatlardan yararlanabilme olanağı bulunur. Oyuna ücretsiz ulaşmak isteyen herkes kolaylıkla fırsattan yararlanabilir.

Lego The Hobbit için Steam sayfası üzerinden , ‘”Get The Game” tercih edilerek hesaba giriş yapılarak kütüphaneye ücretsiz olarak ekleme yapılıyor. Mail adresine gönderilen kod, oyun platformu üzerinden etkinleştirilebilir durumda.

Oyunu etkinleştirmek için takip edilmesi gereken yol:

1-Steam uygulaması açılır

2-Alt kısımda yer alan Oyun Ekle > Ürün Etkinleştir yolu izlenir

3-Maile gelen aktivasyon kodu girilir

Pratik şekilde tamamlanabilen yolla beraber kolaylıkla Lego The Hobbit Humble Bundle oynamaya başlayabilmek de mümkün. Gerekli aktivasyonun tamamlanmasından sonra sınırsızca oyuna erişim sağlayabilme olanağı tanınır. Hem kolay hem de pratik şekilde başlanabilecek Lego The Hobbit Humble Bundle, farklı tarzları denemeyi sevenler için özellikle oldukça fark yaratan konsepte sahip.

Lego The Hobbit Humble Bundle Ne Zamana Kadar Ücretsiz?

Yapılan açıklamaya göre, oyunun ücretsiz olarak dağıtılacağı tarih 15 Aralık’a kadar devam ediyor. Bu tarihten sonraki süre içerisinde Lego The Hobbit Humble Bundle oynamak isteyenler 31 TL fiyatını ödeyerek oyuna sahip olacaklar.

Ücretsiz olarak dağıtımın devam ettiği süre boyunca herkes kolaylıkla satın alımlarını gerçekleştirebilme avantajına sahip olacak. Steam üzerinden avantajlı teklifle ulaşılabilir durumda olmasıyla beraber, hiçbir ücret ödeme gerekliliği olmaksızın başarıyla Humble Bundle ücretsiz olarak kütüphaneye eklenerek sınırsızca oynanabilme avantajını beraberinde getirir. Geçerliliğini koruduğu süre boyunca Steam hesabı bulunan herkes oyunu kütüphanesine kolaylıkla ekleyebilme avantajına sahip olacak.

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2018/12/lego-the-hobbit-1149965-87249906.jpg

Lego The Hobbit Humble Bundle Oyun Sayfasına Nasıl Ulaşılır?

Ücretsiz olarak yapılan dağıtım sadece Steam platformu üzerinden gerçekleştirilmektedir. Oyuna erişim sağlamak için de oyunun dağıtıma sunulduğu resmi sayfanın ziyaret edilmesi zorunluluğu bulunur. www.humblebundle.com/store/lego-the-hobbit adresi takip edilerek “Get the Game” butonuna tıklanarak oyuna erişim sağlanır. Lego The Hobbit oyunu Hobbit filmini anlatan kurgusuyla beraber benzersiz bir oyun deneyimini aktarma üzerine kurulmuştur.

Dünya çapında satışa sunulmasıyla beraber Türkiye’de de oyun severlere Lego serisinden farklı bir macerayı sunmaktadır. Oyun genel hatlarıyla beğenilen özelliklere sahip olmasıyla beraber çok sayıda indirmeye de sahiptir. Oynanış açısından mevcut olan ayrıcalıklarıyla beraber orijinal Lego serisinin bir parçası olarak tanımlanır.

Lego The Hobbit Humble Bundle Steam'de Ücretsiz Oldu
5 TOPLAM 2 OY
ÖNE ÇIKANLAR
    YORUMLAR (0)
    Yorum Yaz...