Xiaomi Wifi Pro Repeater sinyal güçlendirici, wifi sinyal zayıflığından şikayetçi olanlar için biçilmiş kaftan. Bağlantının kötü durumda olması internet hızına direkt olarak yansıdığından dolayı Xiaomi’nin sinyal güçlendiricisi bu durumu ortadan kaldırmaya odaklanıyor.

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2019/01/xiamimi-99334745.jpg

Xiaomi Mi Wifi Repeater Pro Sinyal Güçlendirici evin her noktasında yüksek bağlantı hızıyla interneti ulaştırabilmeyi sağlar özelliktedir. Tak-çalıştır prensibiyle çalışabilen özelliğe sahip olmasıyla beraber akıllı telefonlardan da kontrol edilebiliyor. Ayarlarının yapılmasının ardından sinyal güçlendirici sadece prize takılarak çalışabilir durumda olacak. Tek diş çeken internetin çok daha yüksek hıza sahip olmasını sağlama üzerine tasarlanan Xiaomi Mi Wifi Repeater Pro, internet sorunlarını ortadan kaldırmaya odaklanıyor.

Xiaomi Wifi Pro Repeater Sinyal Güçlendirici Özellikleri

  • Aktarım Hızı: 300 Mbps
  • Aktarım Standardı: Wi-Fi 802.11b/g/n
  • Frekans: 2.4GHz
  • Boyut: 220 x 150 x 70 mm
  • Ağırlık: 30g

Kutu içeriğinde 1 adet Avrupa standartlarında özel priz dönüştürücü de bulunuyor.

Xiaomi Sinyal Güçlendirici Nasıl Kullanılır?

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2019/01/xiaamo-58161693.jpg

Cihazı prize takıldıktan sonra Xiaomi’nin Mi Home uygulaması indirilir. Uygulama üzerinden cihaz modeme tanıtılır. Wi-Fi adı seçilerek şifrenin girilmesinin ardından sinyal güçlendiriciyi modeme bağlanmış olur. İşlemin tamamlanmasının ardından ekstra hiçbir gereklilik bulunmaz. Gerekli olan tek şey; belirlenen kullanıcı adını Wi-Fi ekranında bularak şifrenin girilmesi olacaktır.

Özgün tasarıma sahip olan ve aynı zamanda kolay kullanılabilir arayüze sahip olan Xiaomi Wifi Pro Repeater ile her noktadan yüksek bağlantı kalitesi elde edebilmek mümkün durumda.

Xiaomi Wifi Pro Repeater Sinyal Güçlendirici ile Yüksek Bağlantı Kalitesi
5 TOPLAM 1 OY
ÖNE ÇIKANLAR
    YORUMLAR (0)
    Yorum Yaz...