Öncelikle herkese merhaba, bugün Steam'de nasıl level atlanır, bunu anlatmaya çalışacağım. Steam'de muhtemelen yüksek level hesapları görmüşsünüzdür. Peki bu hesaplar nasıl bu kadar level atlıyor?

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2017/09/steam-level-2-55476265.jpg

Steam'de level atlamak aslında o kadar da zor değil. Hatta level atlamak gayet basit desek yanlış olmaz. Level atlamakla ilgili size göstermek istediğim 2 basit yöntem var gelin Steam'de nasıl level atlanır beraber görelim.

1.Yöntem

https://steamcommunity.com/id/dvatansever

Yukarıda profil bağlantısını verdiğim kullanıcıyı (bot değildir) ekledikten sonra tek yapmanız gereken anahtar satın alarak, anahtarlar karşılığında set almak. Anahtarınız yoksa hiç dert etmeyin set almak için birçok yöntem mevcut kredi kartı, steam cüzdan kartı, steam eşyası, referans kodu (ırmak referans kodu ile 1 set bonus alınır) gibi yöntemlerle set alabilirsiniz.

Bu aşamadan sonra tek yapmanız gereken aldığınız setleri kullanarak level atlamak. Rozetleri işleyerek level atladıkdan sonra çıkan arkaplanlar, gemler vb. steam eşyalarını gem'e çevirerek bu gemler karşılığında yine aynı kişiden set alıp biraz daha level atlayabilirsiniz.

2. Yöntem

https://steamcommunity.com/id/ViwuAndYouKnow

https://steamcommunity.com/id/ViwuLevelService

Yine yukarıda bağlantısını verdiğim kullanıcıları (botları) ekledikten sonra tek yapmanız gereken eklediğiniz bot'a "!check" özel kelimesi ile mesaj atmak. Bu aşamadan sonra bot size bazı bilgiler aktarıcak, bu bilgiler doğrultusunda envanterinizdeki anahtarlarınız kadar "!buy x" (x anahtar miktarı) şeklinde mesaj attıktan sonra bot size bir takas teklifi bağlantısı gönderecektir. Bu bağlantı üzerinden takası onayladığınızda level atlamak için gerekli eşyalar size, anahtarlar ise bot'a aktarılacaktır. Bot tarafından size gönderilen eşyaları kullanarak level atlayabilirsiniz.

Steam'de Nasıl Level Atlanır?
4.8 TOPLAM 5 OY
ÖNE ÇIKANLAR
    YORUMLAR (0)
    Yorum Yaz...