Aktif olarak Instagram kullanıcılarının en çok merak ettiği konuların başında takipçi arttırma geliyor. Az sayıda takipçi, gönderi beğenilerinin veya hikaye izlemelerinin az olmasını beraberinde getirir. Geniş kitlelere hitap edecek Instagram profilleri daha çok kişinin ilgisini çeker. Giderek katlanan takipçi sayınızın olmasını istiyorsanız, takipçi arttırma yöntemlerini kullanarak isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Her zaman pratik uygulamalar sayesinde başarılı sonuçlar görülür.

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2018/11/audit-instagram-profiles-20227478.jpg

Sadece bireysel hesaplar için değil aynı zamanda marka hesapları da yüksek takipçi her zaman en iyi sonuçları sağlar. Bu bağlamda istenilen kullanıcılara ulaşmak büyük bir öneme sahiptir. Aşağıdaki yolları kullanarak kolaylıkla hesabınızın değerini katlayabilirsiniz.

Instagram Hile Olmadan Takipçi Kazanma Yolları

1-Doğru Hashtag Kullanımı

Hashtag kullanımı çoğunlukla yanlış yapılır. Paylaşılan gönderilerle alakalı olarak, o alan üzerine konu başlığına eşlik eden alt konu başlıklarını da yazmalısınız. Gönderinize ilgi duyan dünya çapında kullanıcılar bu sayede sizi takip etmeye başlayabilirler. Kalıcı takipçi kazanmak için hashtag kullanımı düzenli ve doğru şekilde yapılmalıdır.

2-Düzenli Gönderi Paylaşımı

Instagram’da takipçi arttırmak isteyenlerin olmazsa olmazı düzenli gönderi paylaşımlarıdır. Her zaman profilinizin aktif kalması için takipçilerinize bir şeyler sunmalısınız. Paylaştığınız gönderilerin tamamı sizin profiliniz için belirleyici olur. Hilesiz takipçi arttırmak için en iyi yöntemlerden biridir.

3-İyi Görünümlü Profil

Belirli bir düzene sahip olan profiller, dağınık profillere göre çok daha fazla tercih edilirler. Profilinizin görünümünü düzenli hale getirmeniz sayesinde çok daha derli toplu bir görünümü elde edebilme olanağınız bulunur. Yapacağınız düzenlemeler yeni takipçileriniz için pozitif bir izlenim sağlar.

4-Filtre Kullanımı

Instagram’ın çok sayıda filtre seçeneği bulunuyor. Paylaşımlarınız için en iyi görselliği sunan filtreler sayesinde görünüme değer katabilme olanağınız bulunur. Canlı ve etkileyici görüntüler yaratma konusunda Instagram filtrelerinin sahip olduğu değer oldukça yüksek seviyededir. Hilesiz takipçi kazanmak istiyorsanız mutlaka filtrelerin kullanımına önem vermeniz gerekir.

5-Etkileşim

Etkileşim kurmak Instagram takipçisi kazanmanın en pratik ve eğlenceli yöntemlerinden biridir. İlgi duyduğunuz alanla ilgili paylaşımlar yapanlarla etkileşim kurabilirsiniz. Beğeni, yorum veya DM’den soru-cevap şeklinde kurabileceğiniz etkileşim sayesinde fark yaratmış olursunuz. Özellikle profilinize benzerlik gösteren profillerle kuracağınız etkileşim sayesinde başarılı sonuçları alabilme ayrıcalığını elde edersiniz.

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2018/11/insta-83824566.jpg

6-İlgi Çekici Hikayeler

Instagram’da her gün milyonlarca kullanıcı hikaye paylaşıyor. Siz de hikayeler kısmını canlı ve etkin şekilde kullanmalısınız. Yapacağınız paylaşımların tamamı sayesinde en iyi sonuçları elde edebilme olanağınız bulunur. İlgi çekici paylaşımların tamamında yüksek takipçi sayısına ulaşabilirsiniz. Her paylaşım, sizin için bir üst noktaya çıkabilme ayrıcalığını sunar.

7-İlgi Alanları Belirlemek

Belirli ilgi alanları belirlemeniz durumunda, aynı ortaklığı paylaştığınız kişilerle iletişim kurabilme olanağınız bulunur. Örnek vermek gerekirse; arabalar, teknoloji veya fotoğraf çekimi gibi kategoriler günde milyonlarca kişiye hitap eden alanlardır. Siz de ilgi alanlarınız üzerinden giderek takipçi kazanabilirsiniz.

Instagram Hilesiz Takipçi Arttırma Nasıl Yapılır?
5 TOPLAM 1 OY
ÖNE ÇIKANLAR
    YORUMLAR (0)
    Yorum Yaz...