Cem Korkmaz, Mediakraft yapısı altında yer alan Oha Diyorum ve YapYap kanallarında uzun süre çalışmıştı. Aynı ekipte yer alan eski iş arkadaşlarından Cem Korkmaz için duygusal bir video geldi.

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2017/11/cem-korkmaz-in-anisina-mediakraft-ekibinden-duygulandiran-video-1-4150435.jpg

Ekran karşısında bu kadar sepmatik, güler yüzlü, hayat dolu görünen Cem Korkmaz'ın ölümü bizi de çok üzdü. Bir de uzun süre beraber çalışmış oldukları eski iş arkadaşlarını düşünmek bile çok zor. Cem Korkmaz'ın ailesine ve sevdiklerine baş sağlığı diliyorum.

Çalışma arkadaşı Fırat Sobutay "Haberi aldığımdan beri sersem gibiyim, inanmak istemiyor insan. Işıklar içinde uyu Cem... Ailesine ve tüm sevenlerine sabır diliyorum. Başımız sağolsun..." dedi. Çalışma arkadaşı Melih Abuaf "Sevgili Cem Korkmaz’a en uygun vedanın videolarla olması gerektiğini düşündüm. Hala şok içindeyim, şaşkınım ve çok üzgünüm. Ailesinin ve hepimizin başı sağ olsun. Işıklar içinde uyu sevgili Cem." dedi.

Cem Korkmaz'ın Anısına Mediakraft Ekibinden Duygulandıran Video
4.8 TOPLAM 5 OY
ÖNE ÇIKANLAR
    YORUMLAR (0)
    Yorum Yaz...