OnePlus tarafından oluşturulan yeni model OnePlus 6T’nin çıkmasına oldukça az bir süre kala fiyatı gün yüzüne çıktı. Amiral gemisi telefonların karşısında güçlü bir duruş sergileyen özellikleriyle beraber, tanıtılmasına günler kala fiyatının ortaya çıkması gündem yarattı.

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2018/10/oneplus-6t-41598895.jpg

OnePlus 6T Fiyatı Yüksek Seviyelerde

Oppo’nun küresel çapta iş yaptığı markası olan OnePlus, ilk modeliyle beraber piyasda önemli bir etki uyandırmıştı. Özellikle son modeli olan OnePlus 6, sahip olduğu özellikleriyle oldukça dikkat çekici özelliklere sahip olarak tasarlandı. Son ürünün devamı olarak piyasaya sürülecek OnePlus 6T için beklentiler bir hayli yükselmişti. Ancak ‘yanlışlıkla’ ortaya çıkan fiyatıyla beraber, bekleyenlerini üzdü. Almanya merkezli Otto’DA satışa sunulan OnePlus 6T modelinin fiyatı 579 Euro olarak ön plana çıkıyor.

Her zaman muaddilerine oranla üst seviyedeki donanıma ve tasarıma sahip modelleri tasarlamayı hedef alan OnePlus, sahip olduğu anlayıştan vazgeçmiş değil. OnePlus 6 için Türkiye satış fiyatı 4.000 TL seviyelerinde olmasıyla birlilkte yeni modelin de oldukça pahalı olacağı kesinleşti.

Mevcut fiyatına göre kıyaslandığında Xiaomi markasının fiyat performans sunan akıllı telefonlarının bu yıl daha baskın olacağı görülüyor. Fiyat seviyesinin yüksek tutulmasındaki önemli sebeplerin başında yüksek donanım ve tasarım özelliklerinin yanı sıra ekstra özellikleri de mevcut. Ekrandan parmak izi okuyabilmeye olanak sağlayacak olan modelin sahip olduğu ayrıntılar oldukça çarpıcı.

Kısa süre önce modelin kamerasıyla çekilen bir fotoğrafın da ortaya çıkmasıyla beraber, özellikle kamerasının profesyonel çekimi aratmayacak kalitedeki çekim kalitesiyle son derece yüksek düzeyde ayrıcalığı beraberinde getirdiği görülüyor.

29 Ekim OnePlus 6T için Belirleyici Olacak

OnePlus 6T için planlanan tanıtım tarihi 29 Ekim olarak belirlenmiş durumda. Otto tarafından yanlışlıkla satışa sunularak sonrasında apar topar kaldırılan OnePlus 6T’de fiyat seviyesinin kesin olarak ne olacağı bu tarihte belirlenecek.

Mevcut olan skalanın daha üzerinde olacak izlenimi veriyor olmasıyla beraber sahip olduğu yenilikçi özellikleriyle fark yaratması da gündemde. Yapılacak tanıtıma ilginin yoğun olması beklenirken, özellikle OnePlus 6 modelini kullananlar sabırsızlanıyorlar. Marka tarafından üretilen akıllı telefon özelliklerinin her zaman üstün tutulma politikasının mevcut olması en önemli detay.

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2018/10/oneplus-6t-fiyat-81993110.jpg

Türkiye Satış Fiyatı Belirsiz

OnePlus 6T modelinden bir önceki model olan OnePlus 6 için satış fiyatı ilk etapta 64 GB’lık tasarımlar için 519 Euro olarak belirlenmişti. 128 GB 569 ve 256 GB içinse 619 Euro fiyat etiketi bulunuyordu. Türkiye satış fiyatının 4.000 TL bandında olduğu düşünüldüğüne, yeni modelin yaklaşık 5.000 TL olması muhtemel.

Henüz satış fiyatının belli olmamasıyla beraber yapılacak olan tanıtımın ardından kesin olarak bilgilerin elde edilebilmesi de mümkün olacak. Dünyanın önde gelen akıllı telefon pazarlarında yer alması beklenen bir model olarak ön plana çıkıyor olmasıyla, fark yaratacak detaylarıyla ön planda. Tüm bunlara rağmen yanlışlıkla açıklanan fiyat çok sayıda kişi için sınırları aşıyor. Satış rakamlarının ne olacağı şimdiden merak konusu.

OnePlus 6T Fiyatı Yanlışlıkla Açıklandı
5 TOPLAM 1 OY
ÖNE ÇIKANLAR
    YORUMLAR (0)
    Yorum Yaz...