Müzik dinleme deneyimini kişileştirmeyi başaran Spotfiy, her zaman erişime açık olmasıyla beraber akıllı telefonlarda önemli ayrıcalıkları beraberinde getirmektedir. Sınırsızca müzik zevklerinin yaşanmasına olanak tanıyan özellikleriyle beraber son dönemlerin en popüler adresi olarak ön plana çıkmayı başarmaktadır. Kullanıcıların taleplerine her zaman kesintisiz yanıt vermesiyle beraber, müzik üzerine gelişmiş ayrıcalıkları sunar.

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2018/12/spotify-12343902.jpg

Akıllı telefonlarda müziklerin yer kaplaması yerine, online olarak en sevilen tercihlerin bulunabilmesine olanak tanıyan özelliktedir. Spotify, aylık belirli ücret ödemeleriyle aktif olarak kullanılabilir durumdadır. Kullanıcıların uygulamayla alakalı olarak sorduğu en çok soruların başında Spotify ücretsiz olarak nasıl kullanılır? sorusu gelir.

Müzik deneyimini artırılmış seviyeye ulaştıran Spotify, müzik indirme özelliğini de sunar. İndirilen müziklerin tamamı sadece uygulama üzerinden dinlenebilir durumda olur. Hem çevrimiçi hem de çevrim dışı müzik zevkini yaşamayı aktaran özellikleriyle kişiselleştirilmiş olmasının farkını her an yansıtan özelliklere sahiptir.

Spotify Ücretsiz Kullanma

1 AY Deneme Süresi

Uygulamayı indirerek ilk kez kayıt olanlar için deneme sürümü olarak 1 aylık süre boyunca hiçbir ücret ödemeden müzik keyfinin yaşanması sağlanır. Deneme süresi boyunca sınırsız olarak isteklere özel olarak seçeneklerden yararlanabilmeyi mümkün kılar özelliktedir.

APK Kullanımı

Arada sürüm farklılığı oluşsa da bazı APK’ların indirilip kurulmasıyla beraber tamamen ücretsiz olarak Spotify’dan yararlanabilme olanağı bulunur. Sınırsız olarak tercih edilebilecek seçeneklerle beraber beklentilerden daha fazlasını elde edebilme avantajı da mümkün olur. APK indirme yöntemiyle beraber oluşturulan seçenekte benzersiz bir deneyimin yaşanabilmesi avantajı elde edilir. İstenilen her zaman kesintisiz olarak müzik zevkini premium olarak yaşamaya olanak sağlar.

Ücretsiz Seçeneklerden Yararlanma

Spotify ücretsiz olarak kullanılabilirliğe sahip olmasıyla beraber, ücretli sürümden daha kısıtlı seçenekleri sunar. Kullanım süresi boyunca belirli özellikleri tercih etmek isteyenler için ücretsiz olarak sunulan Spotify seçeneğinden yararlanabilme olanağı elde edilir. Her zaman kaliteli müzik deneyiminin yaşanmasına yönelik yapılan geliştirmelerle beraber ücretsiz sürümde de istenilen çok sayıda farklı seçeneğin bulunabilmesi söz konusudur.

Promosyonlar

Zaman zaman çeşitli promosyonların sunuluyor olmasıyla Spotify’ın neredeyse ücretsiz olarak üyelik fırsatından yararlanabilmek de oldukça ayrıcalıklı bir tercih olur. 0.99 TL gibi promosyonlar aylık süreler boyunca devam edebilen özellikte tanımlanmıştır. Mevcut olan seçeneklerin tamamından kolaylıkla yararlanabilme olanağı sunulur.

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2018/12/spot-71358074.jpg

Spotify Ücretli mi Ücretsiz mi Daha İyidir?

Spotify ücretli sürümde kullanıldığında belli başlı olanakları beraberinde getirmektedir. Reklam olmadan, indirme yapılabilen ve bunlara ek olarak sınırsızca müzik keyfinin yaşanabildiği seçeneklerin bulunabilmesi ayrıcalığı elde edilir. Spotify’ın her özelliğinden yararlanarak ücretsiz olarak dinlemelerin yapılmasında ise fark yaratan sonuçların bulunması ayrıcalığı elde edilir. Spotify genel itibariyle tüm beklentileri ve daha fazlasını karşılamayı başaran özelliğiyle ön plana çıkar. Ücretli olarak sunulan sürümün ücretsiz seviyede yararlanabilme olanağıyla birlikte gelmesi özel ayrıcalıkları oluşturan farkıdır. Ücretsiz kullanım seçeneklerinden her zaman yararlanabilmek mümkündür.

Spotify Ücretsiz Nasıl Kullanılır?
5 TOPLAM 1 OY
ÖNE ÇIKANLAR
    YORUMLAR (0)
    Yorum Yaz...