Apple bir sonraki iPhone modelinde normalden farklı birkaç renk daha sunabilir. 9to5Mac'in yaptığı habere göre Apple renk skalasını genişletmeyi planlıyor.

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2018/07/apple-bu-sonbaharda-mavi-kirmizi-ve-turuncu-renk-iphone-lar-tanitabilir-1-2496471.jpg

Apple her zamanki gri, beyaz ve siyah renge ek olarak Ming-Chi Kuo'ya göre giriş seviyesi 6.1 inçlik iPhone'un mavi, kırmızı ve turuncu renklerde gelebileceğini söyledi. Ayrıca 6.5 inçlik modelin siyah ve beyaz rengin yanı sıra altın renginde gelebileceği de söyleniyor.

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2018/07/apple-bu-sonbaharda-mavi-kirmizi-ve-turuncu-renk-iphone-lar-tanitabilir-2-73134919.jpg

Kuo'nun raporun da bu sonbaharda üç yeni iPhone tanıtılıyor. Halihazırda piyasada bulunan 5.8 inç iPhone X modelinde iyileştirmeler görülecek. Yeni bir 6.5 inç OLED iPhone X Plus ise 1000 dolar civarında satışa sunulacak. Buna ek olarak 6.1 inçlik LCD bir iPhone ile Apple fiyat skalasını tamamlayacak. Bu modelde iPhone X'in bazı premium özelliklerinde eksiklikler olacağı belirtiliyor.

Bu bilgilerin sadece Kuo'nun raporları olduğunu belirtmekte fayda var, henüz Apple tarafından resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak Ming-Chi Kuo'nun açıkladığı bilgiler genelde doğru çıkmakta yani güvenilir bir kaynak olduğunu söyleyebiliriz.

Apple Bu Sonbaharda Mavi, Kırmızı Ve Turuncu Renk iPhone'lar Tanıtabilir!
4.4 TOPLAM 5 OY
ÖNE ÇIKANLAR
    YORUMLAR (0)
    Yorum Yaz...