Gelişen oyun sektörüyle birlikte artık korku oyunları daha gerçekçi ve korkunç olmaya başladı. Bu yazımızda sizler için verdiğiniz paraya değecek 5 korku oyununu derlemeye çalıştık.

Emily Wants To Play

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2018/07/vereceginiz-paraya-degecek-5-korku-oyunu-emily-wants-to-play-20171529.jpg

Emily'nin evinde geceyi geçirmeyi amaçladığınız oyunda karşınıza Emily ve arkadaşları çıkabilir siz ise her arkadaşına gerektiği şekilde davranmak durumundasınız. Bazısının yüzüne bakmanız gerekirken, bazılarının da yüzüne bakmamanız gerekebilir. Oyunun taktiklerini iyice öğrenince Jumpscare'lara hiç takılmadan oyunu bitirebilirsiniz ama takılırsanız mouse veya klavyeyi kırmadan oynayın derim. Hazır yaz indirimiyle 5 TL olan oyun parasını sonuna kadar hakediyor. Emily Wants To Play oyununu satın almak için buraya tıklayın.

Until Dawn

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2018/07/vereceginiz-paraya-degecek-5-korku-oyunu-until-dawn-98455854.jpg

​Sadece konsol üzerinden oynanıyor olsada eğer konsolunuz varsa bu oyunu oynamanızı tavsiye ediyorum. Arkadaşlarınızla bir dağa tatile gittiğiniz oyunda dağda çıkan gizemli yaratıklara karşı hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Oyunda kelebek etkisi var yani verdiğiniz kararlar oyunun gidişatı hakkında değişikliklere yol açabilir. Oyun pahalı olsada uzun süren oynanışı ve güzel grafikleriyle parasını hakediyor. Until Dawn oyununu satın almak için buraya tıklayın.

The Walking Dead

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2018/07/vereceginiz-paraya-degecek-5-korku-oyunu-the-walking-dead-27898358.jpg

Aslında pek korkunç olmasada zombi istilasında geçen bu oyunuda korku kategorisine koyabiliriz. Until Dawn gibi verdiğiniz kararların oyunun gidişatını değiştirebildiği bu oyunda zombi istilasında bir evde bulduğunuz küçük kız Clementine ve dışarıda karşınıza çıkan insanlarla bir ekip kurup hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Benim de severek oynadığım ve parasını sonuna kadar hakeden bu oyun uzun oynanışıyla süper bir keyif veriyor. The Walking Dead oyununu satın almak için buraya tıklayın.

Outlast

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2018/07/vereceginiz-paraya-degecek-5-korku-oyunu-outlast-42977316.jpg

Çoğu kişi tarafından severek oynanan bu oyunda terk edilmiş bir akıl hastanesinde haber aramak için yola çıkıyorsunuz. Hastaneye girdiğinizde burasının normal bir yer olmadığını farkediyorsunuz. İçerdeki deliler ve bir takım lanetli yaratıklardan kaçmaya ve haber yapmaya çalışıyorsunuz. Oyunu almak için buraya tıklayın.

Outlast 2

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2018/07/vereceginiz-paraya-degecek-5-korku-oyunu-outlast-2-17716285.jpg

​Outlast serisinin 2. oyunu olan bu oyunda aslında Outlast oyunuyla hikaye olarak pek bir benzerlik yok ama daha korkunç olduğu söylenebilir. Yine bir haberciyiz ve karımızla birlikte cinayet işlenen bir köye haber yapmaya gidiyoruz fakat orada ki topluluklar pek de sevecen değil. Zorluklar karşısında hayatta kalmaya çalıştığımız bu oyun yine parasını sonuna kadar hakediyor. Outlast 2 oyununu satın almak için buraya tıklayın.

Verdiğiniz Paraya Değecek 5 Korku Oyunu
4.6 TOPLAM 5 OY
ÖNE ÇIKANLAR
    YORUMLAR (0)
    Yorum Yaz...