Bu listemizde animeye başlamayı düşünen fakat nerden başlayacağını bilemeyen veya başlayıp kendi zevkine uygun bir animeye bulamayanlar için hazırladık. Eminim bu listenin arasında size göre seveceğiniz türden bir anime bulacaksınız. Listemizde farklı türlerden başlangıç için en iyi animeleri derledik. Bu arada listemize geçmeden öncede Myanimelist puanlarını animenin en yüksek puana sahip sezonun puanını yazdığımızın bilgisini verelim . Şimdi listemize geçelim.

Akame ga Kill!

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2021/08/akame-ga-kill-89150856.jpg

Listemizin ilk ismiyle başlıyoruz. Akame Ga Kill beni izlerken fazlasıyla eğlendiren bir anime olmuştu ve diğer animelere göre bazı klasik klaşeleri bulundurmayarak şaşırtmıştı. Yeni başlayanlar için gayet uygun bir aksiyon animesi olduğunu düşünüyorum ve animenin türü ve konusu ilginizi çekmiyorsa bile belki bir şans verilebilceğini düşünüyorum. Ayrıyetten Akame Ga Kill!'i Netflix üzerinden izleyebilirsiniz. 

Animenin Türü : Aksiyon, Fantastik, Macera

Animenin Bölüm sayısı: 1 Sezon 24 Bölüm

Animenin Konusu:

Ana Karakterimiz Tatsumi, kırsal kesimde yaşayan genç ve güçlü bir savaşçıdır. O ve 2 arkadaşı fakir köyleri için para kazanma hayali ile imparatorluk başkentine doğru yola çıkarlar. Ancak, büyük umutlarla geldikleri başkent, hiç de düşündükleri gibi çıkmayacaktır. Başkentin acımasızlığı ile yüzleştikten sonra hiç de düşündüğü bir yer olmadığını anlayan Tatsumi'nin yolu, bir olay sırasında Night Raid adlı suikast örgütü ile kesişir. Bu bozulmuş topluluk karşısındaki devrimcilerin suikast kolu olan Night Raid'e katılma kararı alan Tatsumi, artık Night Raid'in yanında başkente karşı savaşacaktır. 

Animenin Myanimelist puanı: 7.49/10

Animenin IMDB Puanı: 7.8/10

Animeye bizim puanımız: 7/10

 

Angel Beats!

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2021/08/angel-beats-62505071.jpg

Sırada Angel Beats! var. Bu anime benim de ilk animeye başladığım zamanlarda izlediğim animelerden biriydi açıkcası animeyle ilgili aşırı fazla birşey hatırlamıyorum fakat beni izlerken bazen eğlendirmişti bazen ise gerçekten sıkmıştı. Benim tavsiyem bu animeyi izleyecekseniz türü sevmiyorsanız ve konuda ilginizi çekmediyse başka bir animeye bakın derim başlangıçta seçtiğiniz animeler çok önemli çünkü ilk animenizi sevmesseniz diğer animelerede ön yargılı bir şekilde yaklaşabilirsiniz. Fakat bu türü seviyorsanız ve konuda ilginizi çektiyse kesinlikle gözden kaçırmamanız gereken bir anime olduğunu düşünüyorum. Ayriyetten Angel Beats!'i Netflix üzerinden izleyebilirsiniz.

Animenin Türü: Aksiyon, Okul, Doğaüstü Güçler, Komedi, Dram

Animenin Bölüm sayısı: 1 Sezon 13 Bölüm

Animenin Konusu:

Hikayemiz ölümden sonraki hayatta makul olmayan hayatlar sürmek zorunda kalan insanların, öldükleri zaman kaderleri yüzünden Tanrı'ya isyan etmektediler. Yurippe adlı bir kız tarafından yönetilen isyancıların hepsi SSS’e aittir ve Tanrı’ya isyanlarında meleklere karşı olan savaşları anlatılır.

Animenin Myanimelist puanı: 8.11/10

Animenin IMDB Puanı: 7.7/10

Animeye bizim puanımız: 6/10

 

Ano Natsu de Matteru

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2021/08/ano-natsu-de-matteru-50986712.jpg

Bu animede yine benim ilk izlediğim animelerden ve az buz hatırlayabildiğim bir anime fakat ben bu animeye düz bir romantizm animesi olarak düşünerek başlamıştım fakat benim beklentimin üstünde bir anime çıkmıştı be izlerken sıkmamıştı romantizm türünü seviyorsanız bir bakmaktan asla çekinmeyin derim. 

Animenin Türü:  Romantizm, Bilim Kurgu, Yaşamdan Kesitler, Komedi, Dram

Animenin Bölüm Sayısı: 1 Sezon 12 Bölüm

Animenin Konusu:

Kaito Kirishima, kamerasıyla çekim yaparken sebebi bilinmeyen bir patlama ile yaralanarak bilincini kaybeder. Ertesi gün evinde uyanan Kaito kaza ile ilgili birşey hatırlayamaz. Aynı gün okula giden Kaito, Ichika Takatsuki adlı kızın da okula yeni transfer olduğunu öğrenir. Arkadaşlarıyla beraber yaz tatili ile ilgili bir film çekmeye karar veren Kaito, Ichika'ya da filmde oynamasını teklif eder. Ichika bu teklifi kabul eder. Fakat Ichika, bir nedenden dolayı çok tedirgin hareket etmektedir.

Animenin Myanimelist puanı: 7.46/10

Animenin IMDB Puanı: 7/10

Animeye bizim puanımız: 7/10

 

Another

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2021/08/another-97133593.jpg

Bu anime beni hayatımda izlediğim ilk ve hatırladığım kadarıylada son korku animesi. Açıkcası korku türüne karşı pek fazla merakım yok çünkü korku türündeki eserler genellikle insanı korkutmaya çalıştıkları için korkutucu öğeler kullanarak daha çok insanı korkutmaya çalışırlar ki zaten normal bişeydir buda diyebiliriz fakat konu hikaye kısmından bu nedenden dolayı genellikle bana göre zayıf kalırlar. Tabi ki istisnalarda vardır açıkcası Another'ın konusuda fena değil fakat çok iyi işlenmiş olduğunu düşünmüyorum fakat kötüde bir anime denmez. Açıkcası benim tavsiyem türü sevmiyorsanız bakmamanız fakat korku türününün birsürü hayranı ver eğer sizde onlardan biriyseniz bir bakmanızı öneririm.

Animenin Türü: Korku, Okul, Doğaüstü Güçler, Gerilim, Gizem

Animenin Bölüm Sayısı: 1 Sezon 12 Bölüm 

Animenin Konusu:

1972'de, Yomiyama Kuzey Ortaokulu'nun 3-3. sınıfındaki Misaki adlı popüler bir öğrenci, öğretim yılında vefat eder. O zamandan beri, Yomiyama kasabası, derinlerde saklı karanlık sırlardan, korkunç bir atmosferle örtülüdür. Yirmi altı yıl sonra, 15 yaşındaki Kouichi Sakakibara, Kuzey Yomiyama'nın 3-3 Sınıfına transfer olur.  Sınıfta gizemli, göz bandı takan bir öğrenci olan Mei Misaki'yi görür ve onunla iletişime geçmeye çalışır, ancak sınıfın geri kalanı ve öğretmenler ona yokmuş gibi davranmaktadır. Mei Sakakibara'ya kendisinden uzak durmasını ve konuşmamasını söyleyerek uyarır. Kimsenin uyarılarını dikkate almayan Kouichi, sadece ona değil, aynı zamanda Yomiyama North'un 3-3. sınıflarını rahatsız eden korkunç fenomenin arkasındaki gerçeğe  yaklaşmaya başlar.

Animenin Myanimelist puanı: 7.51/10

Animenin IMDB Puanı: 7.6/10

Animeye bizim puanımız: 7/10

 

Assassination Classroom

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2021/08/assassination-classroom-49507619.jpg

Bu anime gerçekten en sevdiğim animelerden birisi. Gerçekten izlerken fazlasıyla eğlenmiştim açıkcası başlangıç için gayet uygun bir anime ve tür ilginizi çekmiyorsa bile bence bir şans kesinlikle verebileceğiniz animelerden birisi.

Animenin Türü: Aksiyon, Okul, Shounen, Komedi

Animenin Bölüm Sayısı: 2 Sezon 47 Bölüm

Animenin Konusu:

Koro adlı sarı tenli 20mach hızında ve normal mermilerden etkilenmeyen bir yaratık ayın %70'ini yok etmiştir ve 1 yıl sonra Dünyayı yok edeceğini söylemiştir. Bu yaratığı kimse durduramamıştır. Koro ise kendisini bir okulda öğretmen yapmalarını ve öğrencilere 1 yıl boyunca kendisini öldürmesi için ders vereceğini söyleyip bir öneri sunmuştur ve 3-E sınıfının öğretmeni olmuştur. Bakalım 3-E sınıfı öğrenciler 1 yıl içinde öğretmenleri öldürebilecek ve Dünyayı kurtarabilecek midir?

Animenin Myanimelist puanı: 8.52/10

Animenin IMDB Puanı: 8/10

Animeye bizim puanımız: 8/10

 

Blue Exorcist

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2021/08/blue-exorcist-39829175.jpg

 Blue exorcist açıkcası klasik bir anime benim için bolca klişe içerik barındıran fakat yinede eğlendirebilen fakat aşırı iyide olmayan ortalama bir anime. Türün sevdalıları için birebir fakat tür ve konu ilginizi çekmediysede şans verilebilir fakat izlemesenizde çok bişey kaybetmesseniz diyebileceğim bir anime. Ayriyetten Blue Exorcist'i Netflix üzerinden izleyebilirsiniz.

Animenin Türü: Fantastik, Aksiyon, Shounen, Doğaüstü Güçler, Şeytanlar

Animenin Bölüm Sayısı: 2 Sezon 37 Bölüm

Animenin Konusu: 

Dünya, ayna gibi birbirine zıt iki farklı boyuttan oluşmakta olan bir Dünyada, İnsanların yaşadığı Assiah ve iblislerin hüküm sürdüğü Gehenna. Bu iki boyut arasında iletişim ve seyahat mümkün olmamasına rağmen iblisler, insanların ruhlarını ele geçirerek Assiah'a ulaşabiliyorlardı. İblislerin tanrısı Şeytan, kendisini barındırabilecek kadar güçlü bir insan bulamadığı için Gehenna'da sıkışıp kalmıştı. Bunu aşmak için, bir insan kadınından Okumura Rin adında bir çocuk sahibi oldu. Şeytan'ın oğlu, babasına yardım edecek mi, yoksa başka bir şeye mi dönüşecek?

Animenin Myanimelist puanı: 7.54/10

Animenin IMDB Puanı: 7.5/10

Animeye bizim puanımız: 7/10

 

Erased

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2021/08/erased-31999526.jpg

Geldik Eraseda acıkcası bu animeyi gerçekten çok seviyorum gerçekten izlediğim en kaliteli animelerden biri olduğunu özellikle zaten zaman yolculuğu olan konuları fazlasıyla sevdiğim için bana fazlasıyla zevk veren bir anime olmuştu. Açıkcası çok fazla birşey demeye gerek yok bu anime hakkında türü ve konusu ilginizi çekmediyse bile bence kesinlikle bakmalısınız kesinlikle pişman olmassınız diye umuyorum.

Animenin Türü: Doğaüstü Güçler, Psikolojik, Seinen, Gizem

Animenin Bölüm Sayısı: 1 Sezon 12 Bölüm

Animenin Konusu: 

Hayatın zorluklarıyla cebelleşen manga yazarı Satoru Fujinuma, kendisini ifade edememe korkusuyla yüzleşmektedir. Ancak, ölüm ve faciaları engellemeye zorlayan doğaüstü bir yeteneği vardır. Bu olaylar gerçekleşmeden önce, zamanda geri gider ve bu süreç sürekli tekrar eder; ta ki söz konusu olan kaza önlenene kadar. Bir gün, kendisini katil durumuna düşüren bir kazaya karışır. Kurbanı kurtarma çabasıyla kendisini geçmişe yollar. Fakat, sınıf arkadaşı Kayo Hinazuki'nin kaybolmasından bir ay önceki zamana, ilkokul öğrencisi olduğu yıllara gelmiştir. Bunun üstüne, Satoru kendisine yeni bir görev edinir: Kayo'yu kurtarmak ve kayboluşundaki gizemi çözmek

Animenin Myanimelist puanı: 8.33/10
Animenin IMDB Puanı: 8.5/10
Animeye bizim puanımız: 9 /10

 

My Hero Academia

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2021/08/my-hero-academia-25649249.jpg

Açıkcası bu animeye ilk başladığımda ilk sezonu izleyip uzun bir ara vermiştim çünkü ilk sezon pek sarmamıştı hala da 1.sezonu en kötü sezon olarak düşünüyorum 1.sezonu başları iyiydi fakat sonra sıkmıştı. Fakat uzun bir aradan sonra 2.sezona tekrardan başladığımda gerçekten fazlasıyla sarmıştı ve bir bakmıştımki 4.sezon bitmiş 5.sezonu bekliyorum. O yüzden size tavsiyem ilk sezondan çok zevk almassanız biraz mola verip 2.sezonada bir şans verin derim onun dışında tabi ilk sezonu da beğenebilirsiniz direk belli olmaz. Onun dışında Marvel&DC filmlerini beğeniyorsanız ve süperkahraman olayları ilginizi çekiyorsa kesinlikle bir bakmanız gereken bir anime olduğunu düşünüyorum. Ayriyetten My Hero Academia'nın ilk iki sezonu Netflixde bulunuyor.

Animenin Türü: Aksiyon, Okul, Shounen, Süper Güçler, Komedi
Animenin Bölüm Sayısı: 5 Sezon 113 Bölüm
Animenin Konusu: 

Dünya Nüfüsunun nerdeyse hepsinde kendine özel bir süper güç bulunmaktadır ve bu süper güçlere özgünlük denilmektedir. Sadece Nüfusun çok küçük bir kısmında özgünlük bulunmaz. Ana karakterimiz İzuku Midoriya kahraman olmak isteyen bununla yanıp tutuşan bir gençtir fakat bir özgünlüğe sahip değildir. Ortaokul öğrencisi olan Midoriya en iyi kahramanlık akademesi olan UA Lisesine gitmek istemektedir, fakat bir güce sahip olmadığı için sınıf arkadaşları tarafından alay konusu oluyordur. Bir gün okuldan dönerken bir villain'ın saldırısına uğrar ve 1 numaralı kahraman Allmight Midoriyayı kurtarır. Ne Midoriya ne de Allmight bu karşılaşmanın hayatlarını nasıl değiştireceğinden habersizdir.

 

Animenin Myanimelist puanı: 8.23/10

Animenin IMDB Puanı: 8.4/10

Animeye bizim puanımız: 8 /10

 

Charlotte

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2021/08/charlotte-84667571.jpg

Geldik Charlotte'ye bu anime benimde ilk animeye başladığımda izlediğim animelerden birisi açıkcası kısa bir seri fakat sanki daha uzunmuş gibi hatırlıyorum gerçekten bölümler dolu dolu ve güzeldi ve çizim kaliteside fazlasıyla hoşuma giden bir anime olmuştu. Açıkcası konusu ilginizi çekmesede bir şans vermekten çekinmeyin derim.

Animenin Türü: Okul, Süper Güçler, Dram
Animenin Bölüm Sayısı: 1 Sezon 13 Bölüm
Animenin Konusu: 

bir grup ergenlik çağındaki kız ve erkeğin arasında görülen özel yetenekleri konu almaktadır. Yuu Otosaka gücünü kimseye bir şey belli etmeden kullanıp, normal, sıradan bir okul hayatı yaşamaktadır. Birdenbire karşısına Nao Tomori adında bir kız çıkar ve sadece kendisinde bu tarz özel güçler olmadığını öğrenir.


 

Animenin Myanimelist puanı: 7.76/10
Animenin IMDB Puanı: 7.5/10
Animeye bizim puanımız: 8/10

 

Code Geass

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2021/08/code-geass-19526526.jpg

Geldik listenin en iyi isimlerinden biri olduğunu düşündüğüm Code Geass'a açıkcası bu seriye ilk başlarken bu kadar seveceğimi hiç düşünmemiştim ki şuan en sevdiğim animeler arasında ilk üçümdedir Code Geass ve açıkcası şiddetle tavsiye ediyorum! Konusu, türü ilginizi çekmesede kesinlikle başlamınızı öneriyorum ve pişman olmayacağınızı düşünüyorum ayrıca en çok bitirdiğim animedir Code Geass yaklaşık 7 kez sanırım en baştan başlayıp bitirdim bu seriyi ve her seferindede fazlasıyla zevk aldım bir sonraki sahnede ne olcağını bilsemde. Diyeceğim şu ki bu seriyi kesinlikle izleyin. Ayriytten Code Geass'ı Netflix üzerinden izleyebilirsiniz. Not: 2007 Tokyo Uluslararası Anime Fuarı kapsamında dağıtılan 6. Tokyo Anime Ödülleri'nde "En İyi TV Serisi" ödülünü kazanmıştır.

Animenin Türü: Mecha, Aksiyon, Okul, Bilim Kurgu, Süper Güçler, Askeri, Dram
Animenin Bölüm Sayısı: 2 Sezon 50 Bölüm
Animenin Konusu: 

10 Ağustos 2010'da, Britanya imparatorluğu Japonya'ya savaş açar. Japonya, Britanya İmparatorluğu'nun en yeni silahı olan "Knightmare Frame"e karşı hiçbir şey yapamaz ve istila edilir. Japonya’nın adı “Alan 11” olarak değiştirilir ve vatandaşlarına da "11'ler" adı verilir. Japonya'da yaşayan Britanyalı Lelouch, Britanya’yı yok edeceğine yemin eder. Savaştan yedi yıl sonra; Lelouch lisede okumaktadır. İçinde askeri bir sır barındıran kamyonu çalan teröristler yoldan çıkarlar. Lelouch, kontrol etmek için kamyonun yanına gider. Duyduğu ses yüzünden içine bakmak ister ama içeride mahsur kalır. Kamyon tekrar hareketlenir, üstelik peşlerinde Britanya özel kuvvetleri vardır. Teröristlerden Karen, Nightmare olarak adlandırılan dev robot ile karşı saldırıya geçer. Kaçmayı başaramayan Lelouch kamyonun içerisinde yakalanır. Onu yakalayan çocukluk arkadaşı Suzaku’dur. Bu sırada kapalı olan bölme açılır ve içinden esrarengiz bir kız çıkar. Bu sırada olay yerine gelen Britanya askerleri Lelouch ve kızı yakalar. Leouch'un vurulmasına engel olmak isteyen Suzaku, Britanya askerleri tarafından vurulur. Lelouch’un öldürülmesine engel olmak isteyen kız da vurulur, ölmeden önce Lelouch’a özel bir güç “GEASS” verir. Lelouch, bu gücü Britanya İmparatorluğunu yok etmek için kullanmaya karar verir.


 

Animenin Myanimelist puanı: 8.91/10
Animenin IMDB Puanı: 8.7/10
Animeye bizim puanımız: 10/10

 

 Darling in the FranXX

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2021/09/darling-franxx-season-2-2-95568293.jpg

Açıkcası bu anime iyi ve değişikdi animeyi şuan çok hatırlayamasamda güzeldi fakat ben genel olarak mecha tarzını sevmediğim için başta soğuk yaklaşmıştım fakat anime yine de kendini sevdirmişti bana açıkcası sizin mechayla alakalı bir sorununuz yoksa kesinlikle bir bakmanızı öneririm.

Animenin Türü: Mecha, Aksiyon, Romantizm, Bilim Kurgu, Dram
Animenin Bölüm Sayısı: 1 Sezon 24 Bölüm
Animenin Konusu:  

Uzak bir gelecekte dünya mahvolmuş, insanlık hareketli kale şehir Plantation’u kurmuştur. Plantation’da Pilot olmak üzere yaratılmış çocuklar aynı zamanda kuş kafesi olarak bilinen Mistillteinn’da yaşamaktadırlar. Burada gökyüzündeki özgürlük ya da dış dünya hakkında hiçbir şey bilmeden hayatlarını sürdüren ve Franxx adı verilen robotların pilotluğunu yapan çocukların tek görevi Kyouryuu adı verilen devasa yaşam formlarıyla savaşmaktır. Bu çocuklar için Franxx’ler hayatlarının anlamıdır. Bir zamanlar dahi olarak bilinen Code:016 kod isimli Hiro, görevini yerine getiremeyip başarısız olduğunda varlığı anlamını yitirmiştir. Günün birinde Zero Two ismiyle kendini tanıtan ve başının iki yanında boynuzları bulunan gizemli bir kızla tanışır

 

Animenin Myanimelist puanı: 7.26/10
Animenin IMDB Puanı: 7.4/10
Animeye bizim puanımız: 8/10

 

Dr.stone

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2022/01/dr-stone-66696666.jpg

Dr.stone açıkcası başlangıç için gayet güzel ve zevkli bir anime konusunun ilgi çekiciliği ve animenin tarzıyla beni hemen içine çekmişti ana karakterin akıllı ve kendinden emin kişiliği ile beni daha da içine çekmişti. Ayriyetten normalde oyun oynayan biri iseniz ve hayatta kalma tarzını seviyorsanız bu anime sizi kendine daha da bağlayabilir.

 

Animenin Türü: Bilim Kurgu, Shounen, Macera
Animenin Bölüm Sayısı: 2 Sezon 35 Bölüm
Animenin Konusu: 

Kaçınılmaz bir günde, tüm insanlık kör edici bir ışık parlamasıyla donakalmıştı. Birkaç bin yıl sonra, Liseli Taiju uyanır ve kendini heykellerin dünyasında kaybolmuş şekilde bulur. Ama, yanlız değildir! Onun Bilime aşık arkadaşı Senku kalkmış ve bir kaç aydır çalışıyordu ve bilimin gücüyle medeniyeti yeniden inşa etmek için aklında bir fikri vardı.

 

Animenin Myanimelist puanı: 8.30/10
Animenin IMDB Puanı: 8.2/10
Animeye bizim puanımız: 8/10

 

Death Note

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2022/01/death-note-24922032.jpg

Evet geldik listenin en klasik ismine Death Note. Bu animeyi fazla anlatmaya gerek yok anime izleyen izlemeyen en azından başlamayı düşünen herkes Death Note ismini duymuştur. Açıkcası Death Note bana görede kesinlikle başlangıç için en uygun animelerden biri animelerin kendine has bir tarzı vardır ve bazı insanlar buna hemen alışamaz Death Note ise böyle değil Death Note hem klasik anime tarzınıda barındıran fakat bir Amerikan dizisini aratmıcak bir tarzda ondan dolayı yabancı dizileri normalde izleyen biri iseniz Death Note'a alışmanız fazla süremeyecektir diye düşünüyorum. Ayriyetten Death Note'u Netflix üzerinden izleyebilirsiniz.

Animenin Türü: Shounen, Doğaüstü Güçler, Polisiye, Psikolojik, Gerilim, Gizem
Animenin Bölüm Sayısı: 1 Sezon 37 Bölüm
Animenin Konusu: 

Yagami Light, üniversite giriş sınavlarına hazırlanan bir lise son sınıf öğrencisidir. Light (Raito), Japonya'nın belki de en yetenekli ve zeki öğrencisi olmasına rağmen, yaşadığı dünya ona tat vermemektedir. Her gün gittikçe artan suç oranı ve adalet sisteminin çökmüşlüğü, onun için bu dünyayı daha da anlamsız ve çürümüş kılmaktadır. Bu yüzden de, hiç bir şeyde anlam görmemektedir. Light, bu buhranlarını kendi içinde yaşarken, ders sırasında bir defterin gökten düştüğünü görür. Okul çıkışı elinde olmadan defterin düştüğü yere yönelir. Defterin üstünde "Death Note" yazmaktadır. Defteri yerden alıp incelediğinde hiç de inanacağı şeylerle karşılaşmaz. "Bu deftere ismi yazılan insan ölecektir." Nedenini kendi bile bilmeden, defteri alıp evine döner. Evde haberleri izlerken, bir adamın bir anaokulundaki öğrencileri ve öğretmenleri rehin aldığını izler. Defterin gerçekliğini test etmek için rehin alan adamın adını deftere yazar. Ve 40 saniye sonra adam ölür. Defterin gerçekliği karşısında şaşkına dönen Light, kendi ideal dünyasını yaratmak için diğer suçlulara yönelecektir. Ama ya dünya onun varlığını öğrenip peşine dünyanın en iyi dedektifi L'i takarsa?

 

Animenin Myanimelist puanı: 8.63/10
Animenin IMDB Puanı: 9/10
Animeye bizim puanımız: 9/10

 

Fire Force

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Başlangıç için Uygun Birbirinden Farklı 70 anime
5 TOPLAM 1 OY
ÖNE ÇIKANLAR
    YORUMLAR (0)
    Yorum Yaz...