Muhteşem 5 filmin merakla beklenen ilk fragmanları yayınlandı. Kaçırılmaması gereken bu fragmanları sizler için derledik.

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2018/06/muhtesem-5-filmin-merakla-beklenen-fragmanlari-sonunda-yayinlandi-62560816.jpg

Leave No Trace

Büyük bir parkta yaşayan bir baba kızın, yakalanmalarını ve devamında hayatlarında büyük bir değişim yaşanmasını konu alan bu filmin başrollerinde Ben Foster ve Thomasin McKenzie bulunuyor. Pek çok film festivalinde gösterilen film, ABD'de 29 Haziran'da gösterime girecek.

Creed II

21 Kasım'da gelecek filmin başrollerinde Sylvester Stallone ve Michael B. Jordan bulunuyor. Film, Rocky dünyasında geçiyor ve bir sonraki nesli konu ediyor; bu nedenle hikayenin merkezinde artık Rocky Balboa değil, öğrencisi Adonis Creed yer alıyor.

Little Women

28 Eylül'de vizyona girecek filmin başrollerinde Lea Thompson, Ian Bohen ve Sarah Davenport var. Dört kız kardeşin hayatlarını takip ettiğimiz film, May Alcott'ın ünlü romanından uyarlama.

Nobody's Fool

2 Kasım'da vizyona girecek filmde hapishaneden tahliye edilen bir kadının, kız kardeşinin sanal ortamda tanıştığı erkek arkadaşı tarafında kandırıldığını öğrenmesiyle gelişen olayları izleyeceğiz. Başrollerde Missi Pyle, Tiffany Haddish ve Courtney Henggeler var.

Ant-Man and the Wasp

Avengers fanlarının sabırsızlıkla beklediği bu yapımla alakalı Marvel tarafından yapılan reklam çalışmaları hızla devam ediyor. Bu amaçla da bu yeni TV spot'u hafta içi yayınlandı.

Muhteşem 5 Filmin Merakla Beklenen Fragmanları Sonunda Yayınlandı!
4.6 TOPLAM 5 OY
ÖNE ÇIKANLAR
    YORUMLAR (0)
    Yorum Yaz...