Giyilebilir ürünler arasında günümüzün en önemli teknolojilerinden biri akıllı saatler. Google tarafından özel olarak geliştirilen işletim sistemi olan Wear OS, uygulama yelpazesi açısından genişlemeyi sürdürüyor.

Kullanıcıların hayatını pratikleştirmeyi hedefleyen akıllı saat teknolojisine yönelik olarak yayımlanan özel işletim sistemiyle beraber aynı zamanda uygulamaların da genişliyor olması en önemli detaylardan biri.

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2018/10/spotify-22671544.jpg

Wear OS için en önemli yenilikler arasında Spotify’ın yeni uygulaması bulunuyor. İşletim sistemine özel olarak akıllı saat kullanıcılarına benzersiz bir deneyim yaşatma hedefinde olan şirket, uygulamanın ücretsiz olarak indirilebileceği müjdesini verdi. Dünya çapında kullanılan Spotify, müzik deneyimini en iyi seviyeye çıkarıyor olmasıyla beraber Wear OS teknolojisiyle bütünleşecek.

Spotify tarafından uygulamanın özel olarak işletim sistemine yönelik olarak geliştirilmiş versiyonu benzersiz bir seçenek halini almış durumda. Uzun süredir beklenen akıllı saat uygulama geliştirmelerinin başlangıç adımları atılmaya başlandı.

Spotify Özel Uygulaması Kasım Ayından İtibaren Otomatik Yüklenecek

Wear OS'un genişleyen uygulama yelpazesinin son ve en önemli parçası olarak gösterilen Spotify, Kasım ayı tarihinden itibaren Fossil Gen 4 ve Michael Kors Access Runway akıllı saatler için otomatik olarak yüklenme özelliğine sahip olacak.

Akıllı saat kullanma deneyimini bir üst noktaya taşıyacak olan Spotify’ın özel yan uygulaması, şimdiden takdirleri toplamayı başarmış durumda.

Yeni Versiyon Spotify

Spotify kullanıcıları için akıllı telefonlara ihtiyaç duymadan kolaylıkla şarkılara erişim sağlayabilme olanağı mevcut olacak. Geliştirilen yeni versiyonda, akıllı saat kullanımında; çalma listeleri, müzik oynatmak, duraklatmak ve parçalar arasında geçişleri sağlamak çok daha kolay olacak.

Wear OS işletim sistemine sahip olan akıllı saatler için ücretsiz olarak dağıtıma sunulan Spotify uygulaması, dinlenen şarkıların saat ekranında olmasını da mümkün kılıyor.

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2018/10/spotify-gear-s3-77081928.jpg

Ekranda yer alan kalp simgesine tıklanması durumunda, sadece tek hareketle listelere sevilen şarkıların kayıt edilebilmesi mümkün olacak. Akıllı saatlerde müzik dinleyebilmeyi bambaşka bir boyuta getiren Spotify, kullanılabilirlik açısından da son derece gelişmiş yan versiyonuyla beraber son zamanların en önemli gelişmelerinden biri.

Akıllı saat teknolojisi, ilk çıktığı yıllarda beklenen ilgiyi görmemiş olsa da Google’ın işletim sisteminin sektöre dahil olması ve uygulama geliştirmelerine başlanmasıyla beraber en somut adımlardan biri de Spotify’dan geldi.

İstenilen her yerde telefona gerek olmaksızın Spotify üzerinden istenilen müziklerin dinlenebilmesine olanak sağlayacak olan akıllı saatlerle beraber önemli bir değişimin başlangıç adımlarının atılabilmesi muhtemel.

Wear OS için Spotify Nereden İndirilecek?

Wear OS işletim sistemine sahip olan akıllı saatler için ücretsiz olarak indirme işlemi Play Store üzerinden gerçekleştirilebilir. Kolay kullanıma sahip olmasıyla beraber her zaman tercih edilecek özellikte olması sayesinde çok sayıda kullanıcının aktif olarak tercih edeceği uygulamaların başında geleceğinin sinyallerini veriyor.

Akıllı saatler için Spotify özel uygulamasını kullanmak için bir kez indirme işleminin yapılmasının ardından, ekstra hiçbir ücret ödenmeden kullanıma başlanabilmesi mümkün.

Spotify Akıllı Saat Özel Uygulaması Ücretsiz Olarak Kullanılabilir!
3 TOPLAM 2 OY
ÖNE ÇIKANLAR
    YORUMLAR (0)
    Yorum Yaz...