Android akıllı telefon kullanıcıları, yaptıkları görüşmeleri kaydedebilme olanağına sahipler. Yapılan görüşmelerin tekrar dinlenebilmesi veya alınması gereken notların bulunduğu zamanlar için kayıtların gerçekleştirilerek istenilen her zaman kullanılabilmesi mümkün durumdadır.

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2018/11/android-90854096.jpg

Özellikle iş yaşamı gereğince çok fazla telefon görüşmesi yapılması gerektiği durumlarda konuşmaların kaydedilmesi önemli seviyede bir pratiklik sağlar. Yapılacak olan görüşmelerin kayıtlarının alınmasıyla beraber beklenen sonuçlara ulaşabilmede ayrıcalıklı sonuçların elde edilebilmesi avantajı bulunur. Sürekli olarak yapılan konuşmalar bir süre sonra neler konuşulduğunun unutulmasına sebebiyet verebilir. Android telefonlardaki yapılan görüşmelerin her birinin özel olarak kayıt altına alınması bu durumu tamamen engellemektir.

Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefonlarda yapılan görüşmelerin kaydedilebilmesi için uygulama kullanımı gereklidir. Çok sayıda seçeneğin bu alanda tasarlanmış olmasıyla beraber özellikle belirli standartlara sahip olan seçenekler en iyi kayıt gerekliliklerini yerine getiriyor olmalarıyla ön plandadırlar. Kullanımları hem son derece pratik hem de tamamen sonuç odaklıdır.

Android Telefonlarda Konuşma Kaydı Yapmak için Uygulamalar

Automatic Call Recorder

Automatic Call Recorder, Android işletim sistemli telefonların tamamında kullanılabilecek özel bir programdır. Yapılan görüşmelerin kaydedilebilmesinde pozitif etkiye sahip olmasının faydalarını ilk andan itibaren gösteren özellikleriyle ön plana çıkar. Her görüşmenin istenen şekilde kaydedilebilmesi olanağını beraberinde getiriyor olmasıyla fark yaratan detaylarla rahatlıkla görüşme yapabilmeyi sunar.

Automatic Call Recorder indirilip yüklendikten sonra standart olarak kaydı başlatacak şekilde kullanılabilir durumdadır. Otomatik olarak gerçekleştirilen kaydın ardından bildirim gelir. Kayıt noktasına erişim her zaman kolaydır.

Call Recorder – ACR

Android telefonlarda konuşmalar nasıl kaydedilir? diyenler için milyonlarca indirmeye sahip uygulamalardan biri de Call Recorder olur. Telefon görüşmelerinin tamamını kayıt altına alabilen özelliğe sahip olmasıyla beraber, kaydın bitmesinin ardından otomatik olarak e-posta gönderebilme avantajını sunar. Call Recorder programının kullanımı geniş seçeneklere sahiptir. Farklı formatlarda ses kaydedilebilmesi özelliğine sahip olan Call Recorder ACR, gelişmiş hizmet olanaklarını beraberinde getirmektedir. Androdi işletim sistemine sahip olan tüm akıllı telefonlarda indir-kullan özelliğiyle hizmet vermektedir. Dünyanın en çok kullanılan kayıt programlarından biri olarak kolaylıkla ücretsiz kullanımı sunar. Her zaman yükleme işleminin tamamlanmasıyla görüşmelerin kaydedilebilmesine olanak tanır.

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2018/11/maxresdefault-20931000.jpg

Smart Auto Call Recorder

En iyi telefon görüşme kaydı yapabilecek uygulamalar arasında yer alan Smart Auto Call Recorder, özelleştirilebilir ayarları sayesinde kolay kullanımı beraberinde getirir. Herkes için kullanılabilirliği ayrıcalıklı seviyede olması itibariyle tamamen kendisine özgün kayıt işlemlerini gerçekleştirmenin farkını ortaya koyan özelliktedir. Smart Auto Call Recorder kullanımının aktif olarak gerçekleştirilmesinin farkı alınan kayıtlarda sunulan rahatlık tam anlamıyla gösteren durumdadır.

Smart Auto Call Recorder ilk indirilip kullanmaya başladığı zamanda tamamen standart olarak gerçekleştirilen ayarlarla beraber kullanılabilirliğe sahiptir. Yapılan değişimler sayesinde kişisel kullanıma odaklı olarak tercihlerin yapılabilmesine olanak sağlar. Android telefonlar için görüşmelerin tamamında fark yaratan sonuçları elde etmede etkilidir.

 

 

 

Android Telefonlarda Konuşma Kaydı Nasıl Yapılır?
5 TOPLAM 1 OY
ÖNE ÇIKANLAR
    YORUMLAR (0)
    Yorum Yaz...