Apple'ın kurucu ortağı Steve Wozniak, dijital para Bitcoin'in, altın'dan daha değerli olduğunu söylüyor. Wozniak, Bitcoin'in rastgele arz değişiklikleri karşısında çok daha istikrarlı olduğunu savundu.

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2017/10/dijital-para-bitcoin-altindan-daha-degerli-1-7790445.jpg

Wozniak CNBC ile yaptığı bir röportajda, Bitcoin'in altın veya diğer para birimlerinden daha değerli olduğunu ve daha iyi bir standart olduğunu söyledi. Sözlerine, kimse ne kadar çok altın bulunduğunu bilmiyor altın bu anlamda biraz sahte ancak Bitcoin daha hakiki ve gerçek dedi.

Bitcoin'in gerçek potansiyelini göstermesini bekleyin diyen Wozniak, kriptolu para birimlerininin daha değerli olmasını şöyle açıklıyor. Bitcoin'in daha değerli olmasının sebebi ve en önemli farkı miktarının bilinmesi. 21 milyon birim Bitcoin olduğunu söyleyen Wozniak, matematiğin yalan söylemeyeceğini belirtirken altın'ın yeni bir maden keşfedildiğinde değerinin çok farklılaşa bileceğini söyledi.

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2017/10/dijital-para-bitcoin-altindan-daha-degerli-2-95500322.jpg

Bitcoin'in daha matematiksel ve düzenli olduğunu savunan Wozniak, Bitcoin'in diğer para birimleri veya altına kıyasla, üzerinde yapay işlemler yapılarak küresel fiyatlarla oynanmasının çok zor olduğunu belirtiyor. Aslında Wozniak'ın üstünde durduğu nokta matematiksel ve düzenli olan kriptolu para birimlerinin altına kıyasla daha kolay kontrol edilebilmesi ve sonuçlarının çok daha belirgin olması.

Dijital Para Bitcoin Altından Daha Değerli!
4.2 TOPLAM 5 OY
ÖNE ÇIKANLAR
    YORUMLAR (0)
    Yorum Yaz...