Uyuşturucu baronu Pablo Escobar'ın 71 yaşındaki kardeşi Robert De Jesus Escobar Gaviria, Netflix'e ağabeyinin adını ve hikayesini izinsiz kullanmasından dolayı 1 milyar dolarlık dava açıyor.

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2017/09/pablo-escobarin-kardesi-netflix-e-1-milyon-liralik-dava-aciyor-2-81301979.jpg

Bu konu hakkında Pablo Escobar'ın kardeşi Robert'ın söyledikleri hayli dikkat çekici. Netflix korkuyor. Bizi korkutmak için uzun bir mektup gönderdiler. Şu anda 1 milyar dolarlık davamız için avukatlarımız aracılığıyla onlarla görüşüyoruz. Eğer bize gerekli ödemeyi yapmazlarsa küçük şovlarını bitirmek zorunda kalacaklar.

İlk başta, bizimle anlaşmayı kabul etmediler. Tüm marka hakları bize ait olduğu için bizimle anlaşmak istediler. Eğer bir anlaşmaya varamazsak ticari markaların sahibi biz olduğumuz için bütün şovlarını durdurmak zorunda kalacaklar. Bunu biliyorlar ve bu yüzden bizimle konuşuyorlar. Aksi halde, bir uyuşturucu kartel ailesiyle hiçbir şekilde görüşme yapmazlardı.

Narcos dizisi yüzünden açılan bu davaya karşılık olarak Netflix nasıl bir cevap verecek, dava nasıl sonuçlanacak insanı meraklandırıyor. İlerleyen süreçte neler olacak hep beraber göreceğiz.

Netflix'e Narcos Dizisi Yüzünden 1 Milyar Dolarlık Dava Açılıyor
4.5 TOPLAM 4 OY
ÖNE ÇIKANLAR
    YORUMLAR (0)
    Yorum Yaz...