Bu ücretsiz Steam oyunlarının keyfini çıkarmak için hiç para vermenize gerek yok! Çünkü bu listemizde en iyi 10 ücretsiz Steam oyununu sizler için derledik.

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2018/08/en-iyi-10-ucretsiz-steam-oyunu-74004593.jpg

Steam, bilgisayar camiasında en çok kullanılan oyun platformu. Bu platform ücretli ve çok kaliteli birçok oyuna sahip olsa da ücretsiz ve çok kaliteli birçok oyuna da sahip. Sizler için Steam'deki en iyi 10 ücretsiz oyunu bu yazımızda derledik.

Bu listeyi denediğimiz oyunlardan oluşturduğumuzu ve Steam'de çok fazla ücretsiz oyun olduğunu unutmayın. Sizde bu doğrultuda ücretsiz olan favori oyunlarınızı yorum alanından bizimle paylaşabilirsiniz. Son olarak ön yargılı olmayıp listemizde yer alan ve denemediğiniz oyunları kesinlikle denemenizi tavsiye ediyoruz.

10. Warframe

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2018/08/en-iyi-10-ucretsiz-steam-oyunu-warframe-45718027.jpg

Warframe, robot savaşçılarla uzayda savaştığın bir aksiyon oyunudur. İster ana hikayeyi takip edebilir istersen yan görevleri yapabilirsin. Süper grafiklere sahip bu aksiyon oyununa bir şans verin derim. Yıldızların ötesinden gelen sesler seni çağırıyor! Lotusun sana rehberlik etmesine izin ver. O seni kurtardı ve sana hayatta kalma şansı verdi. En büyük düşmanın seni bulacak ve bulduğunda ona karşı hazırlıklı olmalısın. 

9. War Thunder

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2018/08/en-iyi-10-ucretsiz-steam-oyunu-war-thunder-66348845.jpg

War Thunder, Wargaming'in World of Tanks serisine benzer tank tipi araçlarla savaş oyunudur. War Thunder, her biri 16 oyuncuya kadar olan iki takımın en sevdiği savaş aracını seçip diğerleriyle karşılaştırabilecekleri, arcade tarzı basitleştirilmiş eşleşmeler sunuyor. Gerçekçi grafiklere sahip olan bu oyunun son derece ayrıntılı olduğunu da söyleyelim. Savaşa doymak istiyorsanız bu oyun sizin için biçilmiş kaftan.

8. Unturned

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2018/08/en-iyi-10-ucretsiz-steam-oyunu-unturned-61114128.jpg

Minecraft benzeri bloklu grafiklere sahip bu oyun DAYZ tarzında bir hayatta kalma oyunu. Minecraft grafikleriyle DAYZ benzeri bir oyun oynamak istiyorsanız, bu oyun sizin için biçilmiş kaftan. Aynı zamanda birçok farklı özelliği bünyesinde barındıran oyun, çok oyunculu birçok moda da sahip.

7. Team Fortress 2

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2018/08/en-iyi-10-ucretsiz-steam-oyunu-team-fortress-2-25585226.jpg

Valve'ın efsaneleriden olan, sınıf, takım, strateji tabanlı oyunların büyükbabası Team Fortress 2 hala Steam'de popülerliğini koruyan en önemli oyunlardan biri. Bu formül yıllar boyunca birçok oyun tarafından benimsenmiş ve bu türdeki oyun yelpazesi çok fazla genişlemiş olsa da, Team Fortress 2'nin sürekli aktif olan topluluğu ve oyunun çok eski olması popülerliğinin düşmesini engelliyor. Bu oyun sıkıldığınızda hemen girebileceğiniz, asla bitmeyecek olan nadir oyunlardan.

6. Smite

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2018/08/en-iyi-10-ucretsiz-steam-oyunu-smite-42480769.jpg

Smite, 5'e 5, takım tabanlı üçüncü şahıs bakış açısına sahip bir MOBA'dır. Her oynanabilir karakterin temel bir saldırısı, pasif bir özelliği ve dövüş sırasında stratejik olarak kullanılabilecek dört özel yeteneği vardır. Diğer MOBA'larda olduğu gibi, bir maçın amacı rakibizin üssünü ve kulelerini yok etmektir, ancak benzersiz üçüncü şahıs bakış açısı bu oyunu şaşırtıcı bir şekilde dinamik hale getirmiştir. Sizde LOL ve Dota'dan sıkıldıysanız ve farklı bir atmosfer arıyorsanız denemeniz gereken oyunlardan.

5. Shadowverse CCG

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2018/08/en-iyi-10-ucretsiz-steam-oyunu-shadowverse-ccg-4018456.jpg

Göz alıcı ve anime tarzı grafiklere sahip bir dijital kart oyunu olan Shadowverse CCG, doğru stratejiyi kurmak ve şansınızı göstermek için en doğru oyunlardan. Oyuna sürekli olarak yeni kartlar eklenmekte ve sürekli olarak güncelleme almakta. Bu durum da yeni kartları keşfetmenizi sağlayarak oyuna ayrı bir tat katmakta. Kart oyunlarını seviyorsanız veya hiç denemediyseniz bu oyunu demenizi tavsiye ederiz.

4. Path of Exile

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2018/08/en-iyi-10-ucretsiz-steam-oyunu-path-of-exile-27783760.jpg

Diablo'yu, özellikle de Diablo II'yi seviyorsanız , Path of Exile'ı kesinlikle denemelisiniz. Görevinizi engelleyen canavar ordularının etrafında dolanırken yukarıdan aşağıya doğru bir perspektiften tek bir karakteri kontrol edip zindanları ve mağaraları keşfedebilir, arkadaşlarınızla birlikte oynayarak birçok canavarla dolu rastgele oluşturulmuş haritalarda vahşi savaşlar yapabilirsiniz.

3. Paladins

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2018/08/en-iyi-10-ucretsiz-steam-oyunu-paladins-33182285.jpg

Paladins, Team Fortress 2 ve Overwatch'a benzer karakter tabanlı bir oyundur. Karakterler ön cephe savaşçısı, hasar satıcısı, destek kahramanı veya yan karakter olarak dört kategoriden oluşur. Paladins, üç düzineden fazla oynanabilir karakter ve bir maçın başlangıcında Şampiyonların yük atmalarını değiştirmenizi sağlayan benzersiz bir kart sistemine sahiptir. Kartlar, karakterinizin sağlığını değiştirmenize, güçlendirme olanaklarına ya da hareket hızlarında değişiklik yapmayı sağlar. İlgi çekici ve strateji gerektiren bu oyunu demenizi tavsiye ediyoruz.

2. Brawlhalla

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2018/08/en-iyi-10-ucretsiz-steam-oyunu-brawlhalla-57063723.jpg

Nintendo'nun Süper Smash Bros serilerini beğendiniz mi? Eğer bu soruya cevabınız evet ise Brawlhalla'ya kesinlikle göz atmalısınız. Bu oyun bir sürü görevi, üç rakiple mücadele ettiğiniz amansız dövüşleri ve birçok özelliğiyle Süper Smash Bros severleri büyüleyecek nitelikte. Yalnız oyunda, her hafta altı oynanabilir karakter döndüğünü, fazlası için oyun içi para vererek favori karakterinizi satın almanız gerektiğini belirtelim.

1. Dota 2

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2018/08/en-iyi-10-ucretsiz-steam-oyunu-dota-2-24100346.jpg

Dota 2, mükemmel bir MOBA ve Steam platformuna özel olanı. Oyun, rakip takımın üssünün yok edilmesi hedefini içeriyor. Bu durum birbirine karşı beş oyuncunun iki takım halinde savaşması ile oluşuyor. Dota 2'nin oyun sistemleri dik bir öğrenme eğrisine sahip, bu yüzden oyun içinde keşfedilecek çok sayıda şey var. Bir sürü kahraman, eşya ve farklı kombinler. Strateji kurmaya ve takım çalışmasına hazır olun! Dota 2 mi? LOL mü?

Business Tour (Bonus)

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2018/08/en-iyi-10-ucretsiz-steam-oyunu-business-tour-43767316.jpg

Business Tour, son zamanlarda popülerlik kazanmış, Monopoly benzeri, çevrimiçi bir tahta oyunudur. Bu oyunda amaç gerçek kişilerden oluşan rakiplerinizi yenmek için iş zekanızı kullanarak rakiplerinizi iflas ettirmek ya da vurgun yapmak! Birçok moda sahip bu oyunun ana özellikleri şu şekilde sıralanabilir; çok oyunculu mod, çevrimdışı mod, botlarla oynama, ticaret kartları ve başarımlar, günlük görevler ve dünya genelinde sıralama. İş zekanızı arkadaşlarınıza göstermenin vakti geldi!

En İyi 10 Ücretsiz Steam Oyunu
5 TOPLAM 2 OY
ÖNE ÇIKANLAR
    YORUMLAR (0)
    Yorum Yaz...