Akıllı telefon piyasasında birbirinden önemli markaların arasındaki rekabet sürerken, katlanabilir telefon modellerinin ilki sürpriz bir isimden geldi.

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2019/01/royale-4606439.jpg

Son dönemlerde özellikle Samsung’la adı sıklıkla anılan katlanabilir telefon modeli konsepti Royole firması tarafından hayata geçirildi. Şirket tarafından ismi Flex Pai olarak tanımlanan katlanabilir telefon modeli Snapdragon 855 platformu üzerine kurulu durumda. Dünya çapında bir ilk olarak adlandırılan yeni nesil model, CES 2019 fuarında tanıtıldı. İlk bakışta standart konsepte modellerine göre çok daha farklı görünüme sahip olmasıyla beraber ön plana çıkmayı başaran tasarım konsepti, kendisine ait olan özellikleriyle beraber ciddi derecede fark yaratıyor.

Royole: Flex Pai Özellikleri

Kullanılabilirlik açısından gelişmiş bir model olarak tasarlanan Royole Flex Pai, hem telefon hem de tablet moduyla kullanılabiliyor. 5.5 inçlik telefon modu kullanımına izin veren özelliğinin yanı sıra 7.8 inç boyutuyla da tablete dönüşebilen görünümde.

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2019/01/rflex-3690532.jpg

Üretici marka olan Royole, Ar-Ge çalışmalarını da bizzat kendisi gerçekleştirmiş durumda. Ekran dayanıklılığı açısından yapılan geliştirmeler üst seviyede tanımlanıyor olmasıyla beraber 200.000 kez katlamaya kadar dayanıklı durumda.

Akıllı katlanabilir telefon için ekranın sahip olduğu esneklik standart akıllı telefon konseptine benzersiz bir değer katıyor. Royole Flex Pai, hem güçlü teknolojik özellikleriyle hem de katlanabilir teknolojisiyle birlikte son derece özel.

Samsung ve Huawei gibi markaları gerisinde bırakarak ürününü tanıtan Royole markası, dünya çapında tanınırlığa sahip oldu. Yaşanan gelişmeyle beraber 2019 yılında farklı markalardan da katlanabilir telefon hamleleri gelebilir.

 

Dünyanın İlk Katlanabilir Akıllı Telefonu: Royole FlexPai
5 TOPLAM 1 OY
ÖNE ÇIKANLAR
    YORUMLAR (0)
    Yorum Yaz...