Dünyanın en çok oynanan oyunları arasında gösteriliyor olmasıyla beraber CS: GO farklı kıtalarda aktif olarak tercih edilir. Oyun içerisinde kullanılan silah ve bıçak gibi envanterleri daha güzel görünüme getirebilmek adına geliştirilen skinler, görünüm farklılıklarını oluşturur.

CS: GO içerisindeki her kullanılan eşya için farklı fiyat değerine sahip skinler bulunur. Steam mağazasından veya farklı satış noktalarından temin edilerek oyunda kolaylıkla kullanılabilecek özellikte olan skinleri, bedava almak için alternatifler de mevcut.

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2018/11/csgo-bedava-skin-78408231.jpg

CS:GO Bedava Skin Alma Yöntemleri

Ücretsiz CS: GO skin alabilmeye olanak sağlayan siteler arasında, farklı kategorilerde oyunculara hizmet sunan siteler bulunuyor.

CS: GO Bet Siteleri

Bet siteleri, en kolay bedava skin kazanılabilecek siteler olarak ön plana çıkarlar. Belirli promosyon kodlarının kullanılması sayesinde, küçük miktarlarda da olsa nakit sağlarlar. Oyuncular tarafından çok sayıda farklı oyunu oynayabilmeye izin veriyor olmalarıyla, miktarın yükseltilerek kazancın skine dönüştürülerek mağaza üzerinden işlem yapma olanağını sunarlar.

CS: GO bet siteleri içerisinde oldukça popüler siteler bulunur. CS: GO Fast, CS: GO Exclusive, Gamdom, CS: GO Lounge başta olmak üzere internet üzerinden daha pek çok farklı alternatifin bulunması mümkündür.

CS: GO Bedava Kasa Açma Siteleri

Ücretsiz olarak kasa açmaya olanak sağlayan sitelerde de promosyon kodu kullanımı sayesinde, nakit miktar hesaplara yansıtılır. Mevcut olarak verilen ücretsiz bakiye kadar kasanın açılabilmesi mümkündür. Kasalardan belirli skinler çıkar. Değeri düşük veya yüksek olması bu nedenle kesin olarak kararlaştırılamaz.

Ücretsiz CS: GO skin alma yöntemleri arasında, tercih edilebilecek çok sayıda kasa açma sitesi bulunur. Hellcase, CS: GO Live, Hollyboost, VreeCase gibi başlıca siteler tercih edilerek ücretsiz olarak çeşitli skinlere ulaşabilme avantajı mevcuttur.

Etkinlikler

Oyun içerisinde yapılan etkinliklere katılım sağlanması durumunda kutu düşürülerek, bedava skinlerin kazanılabilmesi de alternatif seçenekler arasında yer alır. Dünya Şampiyonası ve özel maçlar gibi çok çeşitli etkinlikler mevcuttur. CS: GO’da maçlar başlamadan önce kutu düşeceği duyurulur.

Canlı olarak izlenebilen etkinlikler sayesinde düşen kutuların anahtarla açılmasıyla beraber farklı değerlerde ücretsiz skin elde edebilmek fark yaratır.

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2018/11/802ab408-1123-4b56-8721-e2a9fb6c54ce-40258166.jpg

CS: GO Bedava Skin Kazanmak için Sitelere Üye Olmak Gerekli mi?

CS: GO oyuncularının tamamı, Steam hesabına sahip olmalarıyla beraber sitelere giriş yapmak için Steam bilgileri kullanılır. Mevcut olan hesap üzerinden oturum açılmasının ardından bedava skin kazanabilmek için gerekli olan giriş işlemi yapılır.

Sonrasında belirtilen alan içerisine promosyon kodunun da yazılmasıyla beraber skin sahibi olabilmek için gerekli olan işlemler tamamlanmış olur.

Siteler, Steam hesabıyla oturum açılmasının haricinde hiçbir ekstra kayıt işlemi istemezler. Kolaylıkla giriş yapabilmeye olanak sağlıyor olmalarıyla beraber hiçbir şekilde zaman kaybı yaşatmazlar.

Hem bilgisayar üzerinden hem de mobil olarak akıllı telefonlar üzerinden istenilen zaman ücretsiz skin kazanabilmek adına işlemlerin tamamlanabilmesi avantajı bulunur. Herkes için geçerlidir.

CS: GO Bedava Skin Nasıl Kazanılır?
5 TOPLAM 1 OY
ÖNE ÇIKANLAR
    YORUMLAR (0)
    Yorum Yaz...