Akıllı saat pazarında yaşanan gelişmeler, farklı markaların büyük oyuncular olarak ürünlerini oluşturmasına yol açtı. Apple, Watch 4 ile yeni bir soluk getirme hedefine sahip.

Yeni iPhone modelleriyle beraber resmi olarak tanıtımının gerçekleştirilmesinin ardından, sahip olduğu özellikleriyle akıllı saat bir hayli dikkat çekmişti. Beklenen Türkiye satışı başladı. 40 mm ve 44 mm olarak farklı modellerle sunuluyor.

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2018/10/apple-watch-4-58126811.jpg

Apple Watch 4 Özellikleri Neler?

Watch 4, temel olarak iki farklı boyuta sahip. 40 mm ve 44 mm olarak şekillendirilmiş olmasıyla beraber serinin bir önceki modeline göre daha büyük ekran olanağını sunuyor. Akıllı saatlerle alakalı kullanıcıların en çok talep ettiği noktalardan biri olan ekrana farklı bakış açısı getiren Apple standardın %30 artırılmış modeliyle ön planda.

Çift çekirdekli S4 işlemciye sahip olan akıllı saat, sahip olduğu işlemcisi sayesinde performansını katlıyor. Donanım güçlendirmeleri arasında jiroskop ve ivmeölçer detayları da bulunuyor. Watch 3’le kıyaslandığında hem sahip olduğu ekran hem de sahip olduğu performans özellikleri yüksek seviyede değiştirilmiş olarak ön plana çıkıyor. Güçlendirilmiş detaylarıyla beraber Apple Watch 4, kullanıcı deneyimini artırma hedefine sahip.

Uygulamaların kontrol edilebilmesine yönelik olarak yenilikçi kontrollere de sahip. Saatin yenilenen arayüzü oldukça modern bir hava katıyor. Büyük ekran artısının avantajlarını her açıdan kullanabilmeye olanak sağlayan özelliklerinin her detayı dikkat çekici. Kullanıcılar için memnuniyet verici detaylarının tamamında istenilen özellikleri karşılar seviyede.

Bir akıllı saatte olması gereken en önemli özelliklerden olan GPS sistemini kullanan yeni model Watch 4, eksiksiz olarak üretilen teknolojisiyle çok yönlü olarak ihtiyaçları karşılıyor.

Suya karşı dayanıklı olarak geliştirilmesi tasarımının önemli ayrıntılarından biri. Belirli bir seviyeye kadar su geçirmeyen özelliğe sahip olmasıyla beraber beklenmedik temaslarla bozulma gibi durumları tamamen engelleyen dış tasarım detaylarına sahip olmasıyla ön planda.

Apple Watch 4 Renk Seçenekleriyle Yenilikçi Havayı Yansıtıyor

Renk seçenekleri yelpazesi oldukça geniş seviyede tutuluyor. Her zevke uygun olarak tasarlanan, iPhone’larda bulunabilecek renkler Apple Watch 4 için de başarılı şekilde uyarlanmış durumda. Tasarımlarına uyum sağlayan fark yaratan görselliğiyle beraber tam anlamıyla ilk kullanımdan itibaren oldukça özel bir deneyimi sağlama konusunda etkili ayrıcalıklarıyla beraber sunuluyor.

Uzay grisi, kum pembesi, deniz kabuğu, gümüş ve siyah renk seçenekleri sayesinde tamamen isteğe uygun olarak satın alımın gerçekleştirilebilmesi olanağı mevcut.

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2018/10/apple-watch-4-satis-60645097.jpg

Apple Watch 4 Türkiye Satış Fiyatı

Türkiye için satışı başlayan Apple Watch 4 için Apple garantisiyle ürünleri satın alabilmek mümkün. Fiyat seviyesi 3.499 TL olarak belirlenen akıllı saatler, performans ve tasarım anlamında yarattıkları farkla beraber standart pazar fiyatlarına göre çok daha yukarı seviyedeler. Apple tarafından geliştirilen yenilikçi akıllı saatler, pazara farklı soluk getirecek olsalar da Türkiye için beklenene satış rakamlarına ulaşıp ulaşmayacakları merak konusu. Diğer akıllı saatlerden ayrılan özellikleriyle beraber, sahip olduğu tüm detaylarıyla ilk andan itibaren merak konusu olmuştu.

Apple Watch 4 Akıllı Saat Satışta
5 TOPLAM 1 OY
ÖNE ÇIKANLAR
    YORUMLAR (0)
    Yorum Yaz...