Turkcell hat sahibi olanlar için en çok merak edilen soruların başında kalan internet nasıl öğrenilir sorusu geliyor.

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2019/01/trcel-27209652.jpg

İnternet kullanımını aktif olarak gerçekleştiren kullanıcılar için özellikle limitlerin aşılmasından sonra standart ücretlendirme yapılmaktadır. Kalan internetin öğrenilmesi sayesinde ekstra olarak ödemenin yapılmasına gerek olmaksızın kolaylıkla internetin kullanımı mümkün hale gelir.

Turkcell kullanıcısı olan herkesin kullanabileceği pratik yöntemler sayesinde isteklerini bulabilmeleri dakikalar içerisinde gerçekleşir.

Kalan İnternet Öğrenme Yöntemleri

Turkcell Hesabım

Turkcell Hesabım uygulaması mobil cihazlar üzerinden hatta ait bilgilerin kolaylıkla öğrenilebilmesine olanak sağlayan özelliktedir. Kalan internetin ne kadar olduğunu görebilmek adına istenilen her zaman uygulamaya giriş yapılarak kolaylıkla kaç GB kaldığı görülür. Turkcell şifresiyle hesaplara hızlı erişim sağlanır.

SMS Yöntemi

İnternet paketinde kullanılabilir internet kullanımının öğrenilebilmesi için “KALAN” yazılarak 2222’ye gönderilir. Ücretsiz olarak sağlanan mesaj yöntemiyle beraber internet paketinden ne kadar kullanılabilir tutar olduğu otomatik olarak tekrar iletilir. SMS yöntemi kullanımı her zaman avantajlı ve son derece pratiktir. İstenilen her zaman tercih edilmeye müsait olan bir yöntem olarak tanımlanır.

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2019/01/net-84297285.jpg

Turkcell İnternet Paketi Biterse Yeni İnternet Paketi Alınabilir mi?

Turkcell ekstra internet paketleri sunuyor olmasıyla beraber, paket bitimlerine özel olarak takviye alabilmeyi mümkün kılar özelliktedir. Belirli ücret ödemelerinin yapılması sayesinde kolaylıkla internet paketlerinin alınabilmesine olanak sağlayan operatör kullanımına olanak sağlar. Turkcell’den alınacak olan paketlerin tamamı aynı standartlarda kullanıma sahiptir.

 

 

Turkcell Kalan İnternet Nasıl Öğrenilir?
5 TOPLAM 1 OY
ÖNE ÇIKANLAR
    YORUMLAR (0)
    Yorum Yaz...