Space Soldiers, Türk oyunculara düşük ping değerleri ve 128 tickrate serverlar ile kaliteli bir oyun deneyimi sunuyordu. Şimdi ise yaptığı duyuru ile HyperX'in sponsorluğunda 2V2 liginin açıldığını duyurdu!

Türkiye Pro Lig ile Türk oyunculara en iyi deneyimi sunmaya çalışan Space Soldiers bu hizmet karşılığında oyunculardan her ay yaklaşık 5$'lık bir ücret alıyor. Haziran ayı itibari ile bu hizmeti kullanan oyuncuların katılabileceği yeni bir lig kurulacak. HyperX'in sponsorluğu ile oluşturulan bu lig'de oyuncular 2V2 aim haritalarında karşı karşıya gelecek. İlk 3'e girmeyi başaran oyuncuları ise çeşitli ödüller bekliyor.

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2018/06/hyperx-spacesoldiers-ortakligi-ile-cs-go-ligi-kuruluyor-73762417.jpg

Bu Konu İle İlgili "Tugay Keskin" Açıklamada Bulundu

Tugay Keskin "Tüm Türkiye CS: GO topluluğuna selamlar, öncelikle HyperX'in Türkiye Pro Lig projemizi daha da ilerletmek için bize sunduğu desteği açıklamaktan çok memnunum. Daha önce de belirttiğimiz gibi sürekli olarak TPL’yi geliştiriyoruz ve oyuncuların ligde geçirdikleri zamandan keyif almaları ve aynı anda da farklı ödüller kazanmaları için yeni etkinlikler ve ligler oluşturuyoruz. Etkinliğin başlığından da anlaşılacağı üzere HyperX 2V2 Aim Stars Liginde oyuncular farklı aim haritalarında 2V2 şeklinde 1 ay boyunca rekabet edecekler. Ay sonunda ise ilk 3 takım, yani toplamda 6 oyuncu HyperX’in sürpriz ekipmanlarını kazanma şansı yakalayacak. Bu yeni etkinliğin, TPL'nin normal hubların da maç atmak için sıra bekleyen ya da arkadaşıyla 2V2 aim haritalarında oynamaktan keyif alan oyuncular için güzel bir değişiklik olacağı kesin. Son olarak HyperX’e bu yeni etkinliğe sponsorlukları ve destekleri için teşekkür ederim." dedi.

Türkiye Pro Ligine kayıtlar şu an için %50 indirimli detayları bu bağlantıdan görebilirsiniz. Umuyoruz ki böyle oluşumlar artar ve CS: GO camiasında biz oyuncular için daha keyifli, daha kaliteli ortamlar oluşur.

HyperX, Space Soldiers Ortaklığı İle CS: GO 2V2 Ligi Kuruluyor!
4.4 TOPLAM 5 OY
ÖNE ÇIKANLAR
    YORUMLAR (0)
    Yorum Yaz...