MOBA kategorisinde en çok oynanan oyunların başında League of Legends (LOL) geliyor. Oyun, hem mekanik açıdan hem de sunduğu geniş olanaklar açısından her zaman ön plana çıkmayı başarmış durumda. Tüm dünya çapında mevcut sunucularıyla birlikte kesintisiz olarak MOBA keyfini yaşatıyor.

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2018/11/rp-68266780.jpg

LOL hakkında özellikle yeni oyuncuların en çok merak ettiği konuların başında RP nasıl alınır? sorusu geliyor. Şampiyonlar için kostüm açmaya olanak sağlıyor olmalarının yanı sıra çok sayıda farklı kullanılabilirliğe de sahip. Riot Points olarak tanımlanan RP, kullanılabilirlik açısından çok sayıda farklı seçeneği beraberinde getiren özelliğiyle ön planda. LOL’de RP satın almak isteyenler için mevcut olan fiyatlardan satın alım gerçekleştirilebilmesi mümkün. Öncelikli olarak işlemin nasıl yapılacağına dair bilgi sahibi olmak hızlı şekilde RP alabilmeyi beraberinde getiriyor.

LOL RP Nasıl Satın Alınır?

LOL RP satın almak için işlem yapılabilecek adresler değişkenlik gösterir. Oyun içerisinden hızlı bir şekilde alımın gerçekleştirilebilmesi mümkündür.

1-Oyunu açın

2-Sağ üst kısımdan “Mağaza”nın hemen sağ yanında bulunan yumruk işareti simgesi RP’yi tanımlar. Üzerine tıklayın

3-Satın alma seçenekleri ekrana gelecektir

4-Tercih ettiğiniz ödeme yöntemine göre seçeneğinizi işaretleyin

5-Ne kadarlık RP satın almak istediğiniz ekranın sağ kısmında olacaktır. Tercih ettiğiniz seçeneği işaretleyin

6-Son işlem olarak ödemeyi gerçekleştirin

Ödemenin tamamlanmasının ardından RP’ler hesaba aynı anda tanımlanır. Kısa süreli işlem olanağının bulunuyor olması sayesinde her zaman hesaplarda oyun keyfini yüksek seviyede tutabilmek mümkündür.

RP Satan Siteler

Riot Points satın almak için oyunculara özel olarak hazırlanmış sitelerin tercih edilebilmesi de mümkündür. LOL hizmeti sunan internet adresleri üzerinden ödemenin gerçekleştirilmesinin ardından kod verilir. RP kodunun LOL ekranında girilmesinin ardından, yapılan satın alım tutarı kadar hesaplara işlediği kolaylıkla görülür. RP satan sitelerin tamamından işlem 7/24 yapılabileceği gibi LOL üzerinden de resmi satın alım gerçekleştirilir.

Satış yapan siteler arasında, ismi bilinen ve güvenli ticaret yapmaya olanak sağlayan seçenekler tercih edilmelidir. Türkiye’de hizmet veren çok sayıda farklı alternatifin bulunuyor olmasıyla en iyi sonuçların alınabilmesi avantajı beraberinde getirir.

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2018/11/lolrp-28645279.jpg

RP Fiyatları Ne Kadar?

LOL keyfini artırmak isteyenler için sunulan RP için belirlenen fiyatlardan satın alımın gerçekleştirilebilmesi olanağı bulunur.

·        840 RP - 20 TL

·        1780 RP - 40 TL

·        3620 RP - 80 TL

·        6450 RP - 135 TL olarak belirlenmiştir.

Zaman zaman Riot kampanyaları doğrultusunda avantajlı satın alımların gerçekleştirilebilmesi mümkündür. Yapılan kampanyaların aktif olarak takip edilmesi sonucunda RP seçeneklerinin en iyi şekilde değerlendirilmesi sayesinde fark yaratılır.

Sitelerden yapılacak olan alımlarda RP’lerin daha geniş seçeneklerde bulunabilmesi olanağı mümkündür. Fiyat seviyelerine göre bütçe doğrultusunda seçimler yapılarak satın alımlar başarılı şekilde gerçekleştirilebilir. Her oyuncu istediği seviyede RP alabilme ve kullanabilme olanağına sahip olur.

LOL RP Nasıl Satın Alınır?
1 TOPLAM 1 OY
ÖNE ÇIKANLAR
    YORUMLAR (0)
    Yorum Yaz...