CS:GO skinlerinizi satarak nakite çevirmek mi istiyorsunuz? Hangi site üzerinden skinlerinizi satacağınıza karar veremediniz mi? ByNoGame üzerinden CS:GO skini nasıl satılır sizlere detaylı bir şekilde anlatıyoruz.

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2017/10/bynogame-uzerinden-csgo-skini-nasil-satilir-5-6096744.jpg

ByNoGame üzerinden CS:GO skinlerinizi satarak gerçek paraya çevirebilirsiniz. Peki ByNoGame güvenli mi? ByNoGame yeterince güvenli bir web sitesi daha önce kendimde satış gerçekleştirerek parayı banka üzerinden çekebildiğimi belirtmek isterim. Kolay kolay herhangi bir sıkıntı yaşayacağınızı zannetmem ki herhangi bir sıkıntı yaşasanız da ByNoGame yetkilileriyle iletişime geçerek kısa bir sürede çözüme kavuşturacağınızdan eminim.

Ufak detaylar vermeye devam ederken sistemin nasıl çalıştığından skinlerinizi nasıl satacağınızdan bahsetmeye çalışayım. Öncelikle ByNoGame'e kayıtlı değilseniz öncelikle kayıt olmanız gerekmekte. Buraya tıklayarak gittiğiniz ekrandaki formu doldurup kayıt olabilirsiniz.

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2017/10/bynogame-uzerinden-csgo-skini-nasil-satilir-1-12723843.jpg

Kayıt işleminin ardından e-posta onayı, telefon onayı gibi işlemler yapmanızı isteyebilir. Bunlarıda zorunlu değilse bile yapmanızı tavsiye ederim. Bunları yapmanız ilerleyen süreçte doğabilecek herhangi bir sıkıntı da işinize yarayacaktır. Bu işlemleri başarılı bir şekilde yaptığınızı varsayıyorum. Kayıt olduk, onay vb. işlemleri hallettik ve siteye giriş yaptık. Buraya tıklayarak gittiğiniz ekrandaki gerekli alanları doldurarak giriş yapabilirsiniz.

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2017/10/bynogame-uzerinden-csgo-skini-nasil-satilir-2-67810593.jpg

Giriş yaptıktan sonra aşağıdaki görselde kırmızı ile işaretlediğim CS:GO Skin kısmına tıklayarak ya da buraya tıklayarak aynı bağlantıya gidebilirsiniz. Bu bağlantıya gittikten sonra yine aşağıdaki görselde gösterdiğimiz 3 seçenek bizi karşılamakta ByRobot'a Emanet, Bize Sat ve İlan Ekle alanları, bunların herhangi birini kullanarak CS:GO skininizi satabilirsiniz. "Peki bu üçünün farkı ne?" dediğinizi duyar gibiyim. Bu üçünün ana farkı komisyon oranları.

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2017/10/bynogame-uzerinden-csgo-skini-nasil-satilir-3-53097283.jpg

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2017/10/bynogame-uzerinden-csgo-skini-nasil-satilir-4-45842242.jpg

Bize Sat

Bu satış seçeneklerinden kısaca bahsetmek gerekirse en yüksek komisyona sahip ancak en hızlı olan Bize Sat seçeneği. Bu şekilde satış gerçekleştirirseniz yüksek bir komisyon oranıyla skininizi anında ByNoGame'e satıyorsunuz. Bize Sat şeklinde sattığınız skinlerde ByNoGame skin değerinin %65'ini ödüyor. Yani 100 liralık bir skininiz varsa bu skin için size 65 lira veriyor diyebiliriz. Bize Sat seçeneği için buraya tıklayarak daha fazla detaya bakabilirsiniz.

İlan Ekle

İlan Ekle'yi kullanarak skininizi satmak isterseniz sattığınız skini almak isteyen bir kullanıcı çıkana kadar skin sizde kalmaya devam ediyor. Bu satış şeklinde ise %10 luk bir kesinti söz konusu yani 100 liralık bir item için 90 lira para alıyorsunuz. İlan Ekle seçeneği için buraya tıklayarak daha fazla detaya bakabilirsiniz.

ByRobot'a Emanet

Benim en çok hoşuma giden ve en az kesintiye sahip olan seçenek ise ByRobot'a Emanet seçeneği çünkü bu seçenek de komisyon oranı sadece %7 ve İlan Ekle seçeneğine göre skininizin satılma hızı da bir o kadar yüksek. Bu seçenekte siz skininizi ByNoGame'e emanet etmiş oluyorsunuz skin satıldığında tekrar uğraşmanıza gerek kalmıyor anında para hesabınıza aktarılıyor. ByRobot'a Emanet seçeneği için buraya tıklayarak daha fazla detaya bakabilirsiniz.

ByNoGame üzerinden CS:GO skini nasıl satılır, bunu anlatmaya çalıştık umarım faydalı bir yazı olmuştur. Yaşadığınız her türlü sıkıntı için ByNoGame üzerinden canlı destek ile iletişim kurabilir, aklınıza takılan şeyleri sorabilirsiniz. Bu arada CS:GO'ya son beta güncellemesiyle beraber gelen Yeni Dust 2 mi? Yoksa eski Dust 2 mi? sizce hangisi daha güzel?

ByNoGame Üzerinden CS: GO Skini Nasıl Satılır?
4.5 TOPLAM 6 OY
ÖNE ÇIKANLAR
    YORUMLAR (0)
    Yorum Yaz...