PUBG'den sıkıldınız mı? PUBG oynamak istiyorsanız ama bilgisayarınız mı kaldırmıyor? PUBG oynamak istiyorsunuz ama alamadınız mı? O halde doğru yerdesiniz bu listemizde sizler için PUBG benzeri en güzel 5 oyunu derledik.

Battle Royale türünde olan bu 5 oyun PUBG'den aldığınız tadı fazlasıyla verecek türden. Hatta belki daha çok hoşunuza gidecek, daha çok beğeneceksiniz. Moda olan oyunlar daha göz önünde olduğu için akıma kapılıp diğer oyunları göz ardı etmemenizi bu oyunlara kesinlikle bir göz atmanızı tavsiye ederim. Bu oyunlar Battle Royale türünde sizi doyuracak türden. Lafı daha fazla uzatmadan listemize geçelim.

5. Realm Royale

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2018/08/realm-royale-33387298.jpg

Realm Royale grafik açısından Fortnite'a oldukça benzemektedir. Oyun oynanışı ise diğer battle royale oyunlara göre daha farklıdır. Oyunda karakterler ve her karakterin kendine has bir özelliği bulunmaktadır. Realm Royale size daha önce hiç yaşamadığınız bir battle royale deneyimi yaşatabilecek türden bir oyundur. Oyunu indirmek için buraya tıklayın.

4. Cuisine Royale

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2018/08/cuisine-royale-23111943.jpg

Cuisine Royale grafik açısından cidden PUBG ile yarışabilecek türden bir oyun. Oyunda normal battle royale oyunlarının aksine biraz daha değişik, oyun eski zamanları andırıyor, silahlarda aynı şekilde. Optimizasyonu da oldukça iyi bir oyun eğer PUBG'den sıkıldıysanız veya farklı battle royale oyunlarını denemek istiyorsanız bu oyun sizin için harika bir alternatif olacaktır. Oyunu indirmek için buraya tıklayın.

3. H1Z1

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2018/08/h1z1-60776639.jpg

H1Z1'ı muhtemelen çoğunuz biliyorsunuzdur. Eskiden steam üzerinden 31 TL'ye satılan bu oyun artık ücretsiz. Oyun PUBG ile hemen hemen aynı denilebilir. Ancak oynanış açısından PUBG'ye göre çok daha az detay içerdiğini belirtmek isterim. Grafik açısından da diğer oyunlara kıyasla pek iyi olduğunu söyleyemeyiz. Ancak oynanış bakımından gayet tatminkar olan H1Z1 en zor battle royale oyunlarından. Eğer daha zor ve çekişmeli bir battle royale oyunu istiyorsanız H1Z1 sizin için çok güzel bir seçenek. Oyunu indirmek için buraya tıklayın.

2. Ring of Elsyium

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2018/08/ring-of-elysium-2730514.jpg

Ring of Elsyium, bu 5 oyun içerisinde PUBG'ye en çok benzeyen oyun desek yanlış olmaz. Grafik açısından harika ve çoğu kişinin oynamayı becerebileceği basit bir oyun. Pek fazla detaylı anlatmaya gerek yok. PUBG'nin tıpkısının aynısı cidden grafik olarakda oynanış ve oyun içeriği olarakta PUBG'ye aşırı benzeyen bir oyun. PUBG alacak paranız yok ama PUBG oynamak istiyorsanız bu oyun sizin için harika bir alternatif. Oyunu indirmek için yapmanız gereken bazı adımlar mevcut bunları öğrenmek için buraya tıklayın.

1. Fortnite

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2018/08/fortnite-40283009.jpg

Fortnite, zaten çoğunuzun bildiği bir oyun diye düşünüyorum. Fakat yinede biz oyun hakkında küçük bir özet geçelim. Oyunun çizgi film animasyonu benzeri grafiklere sahip olduğunu söyleyelim. Oyunda diğer battle royale oyunlarını aksine build yani inşa etme sistemi var. Diğer battle royale oyunlarına göre bu noktada özgünleşiyor. Bu nedenle çok daha kendine özgün bir yapısı var diyebiliriz. Bizce Fortnite, PUBG'den sonra gelen en iyi battle royale oyunu desek yanlış olmaz. Oyunu indirmek için buraya tıklayın.

Bu arada sizce en iyi battle royale oyunu hangisi? Fikirlerinizi bizimle yorum alanından paylaşabilir ve verdiğimiz bu bağlantı üzerinden sizde oylayabilirsiniz. Hangi ücretsiz battle royale oyunu daha güzel?

PUBG Benzeri 5 Ücretsiz Battle Royale Oyunu
5 TOPLAM 7 OY
ÖNE ÇIKANLAR
    YORUMLAR (0)
    Yorum Yaz...