10-Phoneix Force:

Evrenleri, galaksileri, tek seferde yok edebilen, yaşamın olmadığı zamanlarda bile evrende barınan yok edici kozmik enerji. Marvel evreninden en korkulan kozmik enerji dersek yanlış olmaz. Evrenin yaşabilmesi için varolan bir kozmik enerji olduğundan Phoenix Force yok edilemez.

9-Infinity:

Galactus, Eternity, Lord Chaos ve Master Order ile birlikte evrendeki en temel beş varlıktan biri olan Infinity, Uzayın ve evrensel boşluğun şekil bulmuş halidir. Güç sınırı bilinmiyor.

8-Death:

Güç seviyesi Eternity ile eşit olan Death tüm ölüleri ve ölümleri kontrol eder. Eğer cehenneme yani Mephisto'nun yanına geçmemiş bir ölü varsa, Death bu ölüyü tekrar canlandırabilir. Evrenin yaşaması için Death gereklidir. Bu nedenle evren sona erene dek Death varolacaktır.

7-Eternity:

Yine evrenin beş temel varlığından biri olan Eternity Galactus'dan sonra bu beş varlık içinde en güçlüsüdür.Zamanı ve uzayı istediği gibi bükebilen, manipüle edebilen Eternity'nin gerçekliğin kendisini bile değiştirebilme gücü vardır.

6-Celestials:

Celestials kozmik varlıklardan oluşmuş bir ırktır. Gezegenleri gezerek hayatı ve tarihi etkileyen olayları yaparlar.Eternals ve Deviants gibi süper insan ırklarını yaratanlar Celestials'dır. Güçleri Galactus ile eşittir.

5-Galactus:

Sınırsız kozmik güç ve bilgi. Galactus'un güçlerinin hiçbir sınırı yok. Sonsuz bir gücü bulunan Galactus gezegenlerin enerjileri ile beslenir.Bir nevi gezegenleri yer. Hemde saniyeler içinde. Kendinin habercisi olacak varlıklar yaratacak gücü de olan Galactus evrenin demirbaşlarından biri.

4-Living Tribunal:

Marvel evreninin Beyonder ile başı çeken iki kutsal varlığından biri olan Living Tribunal o kadar güçlüdür ki bütün Marvel karakterleri karşısına gelse bile onu yenemezler.

3-Beyonder:

Kozmik seviyede mutantlığı bulunan insanüstü bir varlık olan Beyonder o kadar güçlüdür ki Galactus, Eternity, Death gibi pek çok karakterin yaşamı tamamen Beyonder'ın insafına bağlıdır.Kendi evrenini bile yaratabilir.

2-The Fulcrum:

The Fulcrum Marvel evreninin en güçlü ikinci karakteridir. Evrenin varoluşundan beri varolan Fulcrum'a hiçbir varlık meydan okumaya cüret dahi edemez.

1-One Above All:

One Above All bütün Marvel evreninin, tüm kozmik güçlerin ve varlıkların yaratıcısıdır.

 

Marvel Evreninin En Güçlü 10 Karakteri
4.4 TOPLAM 5 OY
ÖNE ÇIKANLAR
    YORUMLAR (0)
    Yorum Yaz...