Steam cüzdan kodu nasıl kullanılır? Steam cüzdan kodu nasıl aktifleştirilir? Bu yazımız da 3. parti sitelerden alınan veya hediye olarak bir şekilde elinize geçmiş olan Steam cüzdan kodlarını nasıl kullanacağınızı anlatacağız.

Steam cüzdan kodları 3, 5, 10, 25, 50, 100 ve 200 TL olarak ihtiyaca yönelik alınabilir. Bu kodlar genellikle kredi veya banka kartı kullanmayan kişilerin havale yöntemiyle 3. parti sitelerden bu kodları satın alarak Steam içerisinde paraya dönüştürme şeklidir. Ancak zaman zaman bu kodlar katıldığınız çekilişlerle veya başka şekillerde de elinize geçebilir. Steam cüzdan kodları tek seferlik kullanıma mahsustur.

En avantajlı fiyatlarla en kaliteli steam cüzdan kodu hizmetleri SadeceON’da sizleri bekliyor. Ekonomik fiyatlı steam cüzdan kodlarına SadeceOn güvencesinde rahatlıkla sahip olabilirsiniz. Cüzdan kodları sayesinde bazen pahalı bazen de ucuz oyunlara, asıl fiyatlarından çok daha uygun fiyatlarla sahip olma fırsatı için hemen SadeceON’a gelin! Siz de Sadeceon ile steam cüzdan kodu al bağlantısından siteye hızlıca ulaşabilirsiniz.

Steam Cüzdan Koduna Neden İhtiyaç Duyulur?

Bir şekilde kredi veya banka kartı ile direk Steam üzerinden işlem yapamıyor ya da bu kartlara sahip değilseniz bu işi yapan aracı web siteleri sayesinde Steam cüzdan kodu satın alarak bu kodu Steam platformu üzerinde paraya çevirebilirsiniz. Peki bu para ile neler yapılmaktadır? Bu para ile isterseniz market kısmından oyun eşyaları (item/skin) alabilir, isterseniz de direk oyun satın alabilirsiniz. Yani bu para Steam üzerinde her şey için kullanılmaktadır.

Steam Cüzdan Kodu Nasıl Kullanılır?

  • Steam'e giriş yapın.
  • Üst kısımdaki menüden oyunlara tıklayın.
  • Açılan sayfadaki Steam Cüzdan Kodu alanına sahip olduğunuz kodu girin.
  • Son olarak devam et butonuna tıklayarak kodu aktifleştirin.

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2018/08/steam-cuzdan-kodu-6560515.jpg

Adımları düzgün bir şekilde yaptıysanız kodunuzun miktarı kadar bakiye hemen cüzdanınıza eklenecektir dilediğiniz gibi harcamak size kalmış. Son olarak sizce hangi oyun platformu daha iyi? Steam mi? Origin mi?

Steam Cüzdan Kodu Nasıl Kullanılır?
4.5 TOPLAM 6 OY
ÖNE ÇIKANLAR
    YORUMLAR (0)
    Yorum Yaz...