iOS platformu kullanıcıları için çekilen fotoğrafların düzenlenmesi hakkında sıklıkla sorular soruluyor. Daha iyi görünüme sahip olması istenen fotoğrafların tamamı için kullanılabilir durumda olan özel geliştirilmiş uygulamalar her zaman aktif olarak tercih edilebilecek seçeneklerdir.

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2019/01/1410906069-2014-09-16-at-18-30-12-44678016.jpg

iOS için Fotoğraf Düzenleme Uygulamala

Adobe Photoshop Express

Adobe tarafından geliştirilen özgün Photoshop Express, mobil olarak PS deneyimini yaşatmayı hedefliyor. Sevilerek kullanılan programın iOS platformuna taşınıyor olmasıyla beraber fotoğrafların her biri kolaylıkla düzenlenebilir özelliğe sahiptir. Renk dengesi başta olmak üzere tonlama yapabilme gibi diğer detayların da içerisinde bulunduğu uygulama kullanımı başarılı sonuçları oluşturuyor.

VSCO

iOS için en iyi fotoğraf düzenleme seçenekleri arasında VSCO baş sıralarda yer alıyor. Her zaman aktif olarak tercih edilebilecek olmasıyla benzersiz bir seçenek konumuna ulaşan uygulamada istenen tüm seçeneklerin elde edilebilmesi mümkün durumda. Sanatsal efektlerin ağır bastığı uygulama, fotoğraftaki en ince ayrıntılara kadar düzenleme olanağı sunuyor.

https://www.teknodurak.org/uploads/images/2019/01/ios-10-hero-photos-multiple-cameras-16988080.jpg

Snapseed

Snapseed, filtreleme özellikleriyle beraber ön plana çıkan bir uygulama. Modern kullanıcı arayüzü sayesinde kendisine özgün detaylarını fark yaratan seviyede sunmayı başaran özelliğiyle beraber Snapseed her zaman istenen sonuçların alınabileceği iOS fotoğraf düzenleme araçlarından biri konumunda bulunuyor.

Lens Distortions

Fotoğrafların benzersiz görünüme sahip olmalarını sağlayabilmek adına iOS için sunulan düzenleme uygulamalarından biri Lens Distortions’dur. Aktif olarak kullanıma olanak tanıyan özelliğiyle beraber tüm düzenleme işlemlerinin kısa süre içerisinde gerçekleştirilebilmesini sağlayan tasarımı bulunuyor.

 

iOS'ta Fotoğraflar Nasıl Düzenlenir?
5 TOPLAM 1 OY
ÖNE ÇIKANLAR
    YORUMLAR (0)
    Yorum Yaz...